موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/60194 :کد

0

۶۰ درصد کار انتخابات در گلستان باقیمانده است

  پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۰:۲۸
تعداد بازدید : ۱۵۸   
 تحلیل ایران -۶۰ درصد کار انتخابات در گلستان باقیمانده است

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با بیان اینکه ۶۰ درصد کار انتخابات در گلستان باقیمانده است، گفت: با توجه به تجربه موفق مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان، مشکلی برای برگزا

به گزارش تحلیل ایران از استان گلستان، علی‌اصغر طهماسبی در سی و یکمین جلسه ستاد انتخابات استان، اظهار کرد: در مرحله دوم انتخابات از 14 شهرستان استان گلستان، رقابت در 10 شهرستان برای چهار کرسی دیگر استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد، از این رو هنوز 60 درصد کار انتخابات در استان گلستان باقیمانده است.
وی تصریح کرد: طبق اعلام ستاد انتخابات کشور مرحله دوم انتخابات در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1395 در 69 حوزه انتخابیه کشور برگزار خواهد شد که در استان گلستان نیز در سه حوزه انتخابیه گرگان و آق‎قلا- کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان- مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‎تپه، کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با یادآوری حضور حماسی مردم استان در انتخابات هفتم اسفند، خاطرنشان کرد: به دست آوردن رتبه اول میزان مشارکت مردمی در کشور اتفاق بسیار خوشایندی بود که خستگی کار را از تن همه ما بیرون آورد و اعتقاد داریم فارق از جناح‌ها و افراد، بزرگترین پیروز انتخابات مردم استان بودند که با میزان مشارکت قریب به 81 درصدی خود در انتخابات هفت اسفند، وفاداریشان به نظام و مقام معظم رهبری را به اثبات رساندند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به برگزاری 31 جلسه ستاد انتخابات استان، بیان کرد: برگزاری انتخابات برای ما تنها منوط به یک روز و یک هفته نیست و ما عملاً از یکسال قبل (اسفند ماه 1393) مشغول آماده‎سازی ساز و کار برگزاری انتخابات بودیم.
طهماسبی برگزاری انتخابات سالم و پرشور هفت اسفند را نتیجه تلاش‎های تک‎تک اعضای ستاد انتخابات استان و استفاده از رهنمودهای استاندار معزز گلستان برشمرد و خاطرنشان کرد: همه همکاران ما در کمیته‎های هفت گانه، فرمانداران، بخشداران و اعضای دبیرخانه ستاد انتخابات، بدون در نظر گرفتن سلایق شخصی و جناحی خود پای کار آمدند که نتیجه آن برگزاری انتخابات سالم و پاک هفتم اسفند شد.
رئیس ستاد انتخابات استان گلستان اضافه کرد: از تمامی کاندیداهایی که تا روز آخر در عرصه رقابت باقی ماندند و تنور انتخابات را گرم نگه داشتند نیز تشکر ویژه‎ای داریم، چون حضور این عزیزان باعث مشارکت حداکثری مردم استان شد.  
طهماسبی گفت: در مرحله اول انتخابات 26 هزار و 698 خبر انتخاباتی از سوی ستاد انتخابات استان به وزارت کشور منعکس شد که در نوع خود بی‎نظیر است.
رئیس ستاد انتخابات استان گلستان خاطرنشان کرد: به حمدالله با توجه به تجربه موفق مرحله اول انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان گلستان، مشکلی برای برگزاری مرحله دوم وجود ندارد و در تاریخ مقرر انتخابات را در سه حوزه انتخابیه استان برگزار خواهیم کرد.

                               

انتخابات                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :