موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگ و هنر

a/64786 :کد

0

خانه هنر سوره حوزه هنری استان گلستان افتتاح شد

  دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۲۷۷   
 تحلیل ایران -خانه هنر سوره حوزه هنری استان گلستان افتتاح شد

گرگان - خانه هنر سوره حوزه هنری استان گلستان با مساحت ۷۰۰ مترمربع و در چهارطبقه با حضور رئیس حوزه هنری کشور در گرگان افتتاح شد.گرگان - خانه هنر سوره حوزه هنری استان گلستان با مساحت ۷۰۰ مترمربع و در چهارطبقه با حضور رئیس حوزه هنری کشور در گرگان افتتاح شد.


به گزارش تحلیل ایران، رئیس حوزه هنری استان گلستان شامگاه یکشنبه در مراسم هفته هنر انقلاب اسلامی و افتتاح خانه هنر سوره حوزه هنری گلستان گفت: امسال سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامیده شده و امیدواریم که همه به این سخن مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم.


نقی محمدنژاد افزود: ساختمان سوره حوزه هنری گلستان با معماری‌ نادر در مدت چهار سال در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر و بنایی در چهار طبقه و یک هزار و ۸۷۰ متر احداث شده است و تکمیل این خانه هنر نیازمند توجه ویژه مسئولان است.


وی گفت: هفته هنر انقلاب اسلامی همزمان با شهادت سید شهیدان اهل قلم، مرتضی آوینی ۲۰ فروردین در تقویم جمهوری اسلامی به ثبت رسیده و حوزه هنری به عنوان پایگاه اصلی هنر انقلاب اسلامی در این هفته برنامه‌های متنوع و متعددی را همزمان با کل کشور برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.


محمدنژاد از برگزاری مراسم عصر خاطره با حضور خانواده معظم شهدا، فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان، ایثارگران و آحاد مردم خبر داد و گفت: مراسم غبارروبی از گلزار شهدا توسط هنرمندان تمام واحدهای تخصصی حوزه هنری انجام خواهد شد.


رئیس حوزه هنری استان گلستان از برگزاری کارگاه آموزشی نقاشی در محل تپه نور الشهدا و گلزار شهدای گمنام خبر داد و تصریح کرد: فیلم‌های مستند و داستانی انقلاب اسلامی در سینما بهمن و سینما عصر جدید شهر گرگان اکران می‌شوند.


منبع: مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :