موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/65255 :کد

0

اخلاق‎مداری و تخصص از مولفه‎های تقویت بنیان اقتصادی است

  ﺳﻪشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۲:۴۳
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -اخلاق‎مداری و تخصص از مولفه‎های تقویت بنیان اقتصادی است

نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اخلاق‎مداری و تخصص در راستای رشد و پیشرفت استان تاکید کرد و این دو مهم را از مولفه‎های تقویت بنیان اقتصادی برشمرد.

به گزارش تحلیل ایران  از گرگان، علیرضا ابراهیمی ظهر امروز در همایش افتتاحیه مجموعه ابرار که در سالن همایش‎های اتاق بازرگانی شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: فعالان اقتصادی به دنبال رشد و پیشرفت استان هستند همه باید با تمام توان کمک کنیم تا زمینه آسایش و آرامش مردم فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه مجلس دهم به حوزه اقتصادی باید توجه داشته باشد، تصریح کرد: فقر و محرومیت در استان گلستان بیداد می‎کند، درصد بیکاری در این استان بالاست و مردم گلستان پایین‎ترین سطح درآمد خانوار را دارند.

ابراهیمی افزود: یک چهارم خانوار فقیر کشور در چهار استان وجود دارد که یکی از آن استان‎ها گلستان است، با وجود آنکه تلاش‎های زیادی صورت گرفته اما این استان از فقر و محرومیت رنج می‎برد.

بیست و دومین شعبه جامعه نیکوکاری ابرار در گلستان راه‎اندازی شد

عضو هیئت‎رئیسه جامعه نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی نیز در این همایش گفت: اعضای اتاق به صورت پراکنده کارهای نیکوکاری انجام می‎دهند که باید آن را منسجم و سامان‎بخشی کرد.

رحمت‎الله موحدی افزود: جامعه نیکوکاری ابرار قرار است در سطح کشور شعباتی داشته باشد تا هر استان به صورت مستقل توزیع کمک به نیازمندان داشته باشد و این شعبات زیر نظر اتاق بازرگانی ایران فعال است.

وی با اشاره به اینکه گلستان به عنوان بیست و دومین استان وارد صحنه شده است، تصریح کرد: حالا که دیر به صحنه آمدیم باید با سرعت بیشتری کار را جلو ببریم و عقب‎ماندگی در این بخش را جبران کنیم.

عضو هیئت‎رئیسه جامعه نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی گفت: باید تلاش شود تا خیرین به این نهاد روی آورند، این نهاد به صورت عام‎المنفعه فعالیت می‎کند.

موحدی با بیان اینکه لازم است نیازهای استان شناسایی شود، ابراز کرد: برای انجام کارهای شایسته همه باید به یکدیگر کمک کنیم، گلستان از ایران جدا نیست و باید همانند نام استان برای انجام کارهای خیر گام برداشت.

منبع :خبرگزاری فارس

                               

گلستان     نماینده                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :