موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کشف مواد مخدر

a/66175 :کد

0

کشف ۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در گلستان

  شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -کشف ۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر در گلستان

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان از کشف ۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان خبر داد.

علی‌اکبر جاویدان در گفت‌وگو با خبرنگار تحلیل ایران در گرگان اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گلستان از سه ماه گذشته فعالیت یک باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر را تحت نظر قرار داده و با اقدامات اطلاعاتی، فعالیت‌های مراقبتی برای دستگیری آنها را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: پس از سه ماه کار پلیسی مشخص شد اعضای این باند قصد دارند میزان قابل توجهی از مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش را از استان‌های جنوبی و شرقی وارد استان‌های شمالی کنند.

* اعضای این باند افراد خطرناک و خشنی محسوب می‌شدند

جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اعضای این باند افراد خطرناک و خشنی محسوب می‌شدند، برای پیشگیری از هرگونه اقدام غیرقابل پیش‌بینی توسط اعضای این باند، اقدامات ضربتی برای دستگیری اعضای این باند در دستور کار قرار گرفت.

جاویدان تأکید کرد: به همین منظور در یک اقدام هماهنگ و همکاری بین پلیس گلستان و پلیس کرمان، طی یک عملیات غافلگیرانه میزان 950 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش مربوط به اعضای این باند در شهر زرند کرمان شناسایی و کشف شد.

وی گفت: در این عملیات پلیسی، یک دستگاه خودروی سبک و یک دستگاه خودروی سنگین کشف و ضبط شد و دو نفر از اعضای اصلی این باند شناسایی و دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی گلستان تصریح کرد: همراهی و همکاری مردم برای شناسایی و دستگیری متخلفان و مجرمان به‌خصوص در عرصه تهیه و توزیع مواد مخدر یک امر مهم و تأثیرگذار است.

جاویدان ادامه داد: پلیس به صورت شبانه‌روزی با استفاده از ابزار، امکانات و تجهیزات روز برای برقراری نظم و امنیت اجتماعی تلاش خواهد کرد اما به طور قطع مردم نقش قابل توجهی را در این عرصه ایفا می‌کنند.

وی در پایان ابراز کرد: تلفن پل ارتباطی مردم و پلیس برای اخذ اخبار و اطلاعات مردمی و همچنین پاسخگویی به نیازهای پلیسی مردم است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :