موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رژه ارتش

a/66558 :کد

0

هیچ قدرتی نمی‎تواند پشت نیروهای مسلح را بلرزاند

  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۲۱:۴۰
تعداد بازدید : ۱۱۸   
 تحلیل ایران -هیچ قدرتی نمی‎تواند پشت نیروهای مسلح را بلرزاند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: هیچ قدرتی نمی‎تواند پشت نیروهای مسلح را بلرزاند.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان، آیت‌الله نورمفیدی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز ارتش و رژه حماسی نیروهای مسلح استان گلستان اظهار کرد: امروز همه ملت باید افتخار کنند که نیروهای مسلح ما به منزلتی رسیدند که باعث بزرگی و اقتدار انقلاب و ملت بزرگ ایران شده است.

وی تصریح کرد: ارتش ما روزی برای یک فشنگ ساده و معمولی باید دست نیاز به سمت دیگران دراز می‎کرد اما امروز به واسطه خودباوری نیروهای مسلح ما موشک‎های کوتاه برد، میان برد و بالستیک در اختیار دارد که توسط نیروها و دانشمندان خود تولید کردند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان ابراز داشت: ارتشی که یک روز در زیر سیطره نیروهای مستشار آمریکایی قرار داشت امروز تحت لقای فرماندهی یک مرجع، عالم بزرگوار اسلامی و دلسوز برای همه امت اسلامی به خصوص ملت ایران قرار دارد.

نورمفیدی با بیان اینکه اگر چنانچه روزی هر کسی به خودش اجازه می‎داد این کشور بزرگ را مورد تهدید قرار دهد امروز به واسطه نیروهای مسلح به جایی رسیده که دنیای استکبار و قلدرهای جهانی را به وحشت انداخته است.

وی ادامه داد: امروز ارتش و نیروهای مسلح ما نه تنها امنیت را برای کشور بلکه برای همه منطقه به ارمغان آورده است و دست دوستی و اخوت را برای همه کشورهای اسلامی دراز کرده و به آنها این وعده را می‎دهد که در فضای خطر نیروهای مسلح ما مدافع آنها باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان به تحولات منطقه اشاره کرد و یادآور شد: امروز در یمن، فلسطین، عراق، سوریه و هر کجایی که استکبار برای امت‎های اسلامی خطری را ایجاد کند جمهوری اسلامی این آمادگی را دارد که از آن‎ها دفاع کند.

نورمفیدی با بیان اینکه هیچ قدرتی نمی‎تواند پشت نیروهای مسلح که به پشتیبانی مقام معظم رهبری هستند را بلرزاند، خاطرنشان کرد: امروز روزی است که همه کشورهای اسلامی باید افتخار کنند که کشوری چون ایران دارای نیروهای مسلح مقتدر، پرتوان و نیرومند در منطقه است که تحت فرماندهی مقام معظم رهبری قرار دارند.

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :