موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/67020 :کد

0

کاندیداهای مرحله دوم درتمام شعب اخذ رأی نماینده داشته باشند

  ﺳﻪشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۱۶۴   
 تحلیل ایران -کاندیداهای مرحله دوم درتمام شعب اخذ رأی نماینده داشته باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: به منظور ایجاد شفاف‌سازی، ما از همه کاندیداها خواستیم تا در تمام شعب اخذ رأی نماینده داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علی‌اصغر طهماسبی در سی و چهارمین جلسه ستاد انتخابات استان، اظهار کرد: در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه استان، 12 هزار کاربر، بازرس، نماینده فرماندار، نیروهای انتظامی و ... مسئولیت برگزاری انتخابات را به عهده خواهند داشت.

پیش از این جلسه در دادگستری استان جلسه‌ای با حضور اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان و هشت کاندیدای راه یافته به مرحله دوم انتخابات در استان را برگزار کردیم که نشست بسیار مثبت و سازنده‌ای بود.

وی ادامه داد: در این جلسه همه آنچه را که کاندیداها باید می‌دانستند به آنها گفتیم و نامزدهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات هم به بیان نظرات خود پرداختند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد شفاف‌سازی، ما از همه کاندیداها خواستیم تا در تمام شعب اخذ رأی نماینده داشته باشند .

طهماسبی تأکید کرد: افرادی که در مرحله اول در حوزه انتخابیه خود رأی داده باشند و نتیجه انتخابات آن حوزه در همان مرحله اول مشخص شده باشد، نمی‌توانند در حوزه انتخابیه دیگری رأی دهند.

وی اضافه کرد: پیرو جلسه‌ای که با کاندیداهای راه یافته به مرحله دوم داشتیم، نگرانی‌هایی از این بابت وجود داشت که ما این قول را به آنها دادیم که کاربران حاضر در شعب اخذ رأی توجیه شده تا به دقت مهر شناسنامه‌های افراد را کنترل کنند.

طهماسبی اضافه کرد: پیرو این موضوع از ثبت احوال استان نیز خواسته‌ایم که به استثنای موارد خیلی ضروری تا زمان برگزاری انتخابات از تعویض شناسنامه افراد خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: مهمتریم مسأله در انتخابات تجمیع آراء و صورتجلسه آن است که با توجه به اینکه معمولا در ساعات پایانی شب و بامداد روز بعد از انتخابات صورت می‌گیرد، لذا از همه عزیزان می‌خواهیم که با دقت زیاد، تجمیع و ثبت در سامانه را انجام دهند تا خدای نکرده حقی از کسی ضایع نشود.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان خاطرنشان کرد: مهمترین ملاک ارزیابی ما در مجموعه وزارت کشور، برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و بدون دغدغه است از این رو، از همه مسئولان کمیته‌ها انتظار داریم که در فرصت باقیمانده، تمامی توان خود را صرف برگزاری مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ 10 اردیبهشت کنند.

منبع:فارس

                               

انتخابات     نمایندگی مجلس     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :