موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کارگران

a/68349 :کد

0

برگزاری ۱۵۰ برنامه در طول هفته کار و کارگر در گلستان

  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۲
تعداد بازدید : ۱۶۹   
 تحلیل ایران -برگزاری ۱۵۰ برنامه در طول هفته کار و کارگر در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۱۵۰ برنامه در طول هفته کار و کارگر در استان گلستان تدارک دیده شده است.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان، امرالله عباسی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار کرد: از 5 تا 11 اردیبهشت ماه هفته کار و کارگر را در پیش داریم و برنامه‎های متنوعی در طول این هفته تدارک دیده‎ایم.

وی با بیان اینکه اعضای ستاد گرامیداشت هفته کار و کارگر و تشکلات کارگری و کارفرمایی با نماینده محترم ولی فقیه در استان گلستان در هفته کار و کارگر دیدار خواهند داشت، گفت: حضور در واحد‎های کارگری، دیدار با استاندار گلستان، نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه استان گلستان از برنامه‎هایی است که در طول هفته خواهیم داشت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان افزود: نشست نمایندگان کارفرما با نمایندگان دولت، برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی با موضوع کارگر، دیدار و سرکشی با خانواده شهدا، ایثارگران جامعه کار را از دیگر برنامه‎های است که در طول هفته کار و کارگر برگزار می‎شود.

عباسی با بیان اینکه نگرش برنامه‎های ما در هفته کار و کارگر با توجه به شعار سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» است، ابراز داشت: سعی کردیم نشست‎های ما در طول این هفته کار و کاگر علمی باشد و همچنین اجرای برنامه‎ها توسط نمایندگان کارگری در طول این هفته برگزار شود.

هفته کار و کارگر مروری بر ارزش‎های انقلاب اسلامی است

وی با بیان اینکه هفته کار و کارگر مروری بر ارزش‎های انقلاب اسلامی است، گفت: در طول این هفته زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه جامعه کارگری حایز اهمیت بوده و بر این اساس دیدارهای با خانواده شهدا و ایثارگران در طول هفته کار و کارگر در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان اینکه در طول هفته کار و کارگر نخبگان جامعه علمی را معرفی خواهیم کرد، افزود: در طول این هفته فرصتی پیش آمده که این نخبگان را به جامعه معرفی کنیم و همچنین از دانش این عزیزان بهره‎مند شویم.

عباسی با بیان اینکه 150 برنامه در طول هفته تدوین شده افزود: 25 برنامه در مرکز برگزار خواهد شد و ما بقیه برنامه‎ها در شهرستان‎ها خواهد بود.

وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که معاون وزیر را در جشن تجلیل از کارگران نمونه استان گلستان داشته باشیم، ابراز داشت: نشست علمی نخبگان حوزه کار در طول هفته کار و کارگر برگزار می‎شود تا با هم‎اندیشی این عزیزان نقطه نظرات و راهبردهای نخبگان کارگری به دیگر بخش‎ها انتقال پیدا کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان اینکه دیدار از خانواده‎های کارگر آسیب دیده را خواهیم داشت، افزود: اکثر واحد‎های کارگری ما در طول هفته کار و کارگر از برگزیده‎های خود تجلیل خواهند کرد.

منبع:فارس

                               

کار     گلستان     هفته            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :