موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/68892 :کد

0

تحرکات پرشور دور دوم انتخابات در گلستان

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۹:۴۳
تعداد بازدید : ۱۸۹   
 تحلیل ایران -تحرکات پرشور دور دوم انتخابات در گلستان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۳ حوزه انتخابیه استان گلستان شامل ۱۰ شهرستان برگزار می‌شود که نسبت به سایر استان‌های کشور، روزهای

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علی اصغر طهماسبی در سی و پنجمین جلسه ستاد انتخابات استان با بیان آمادگی کامل این ستاد برای برگزاری یک انتخابات پرشور، اظهار کرد: همه امکانات و ملزومات از قبل پیش‌بینی شده و محیا است، تعرفه‌ها نیز در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته و مهرهای مرحله دوم آماده است.

وی ادامه داد: همچنین کاربران و نیروهای حاضر در شعب اخذ رأی از سوی فرمانداری‌ها مشخص شده و آموزش‌های لازم را فرا گرفته‌اند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از اجزای دموکراسی است و باید برگزار شود تا مردم بتوانند به صورت مستقیم در تعیین سرنوشتشان سهیم باشند.

طهماسبی در پایان گفت: نگاه ما در مرحله دوم برگزاری انتخابات همان نگاهی است که قانون تعریف کرده، ما تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا انتخابات 10 اردیبهشت در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.

منبع:فارس

                               

انتخاب     مجلس     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :