موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی واحدهای تولیدی

a/68898 :کد

0

پیش‌بینی پرداخت ۱۰ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی کوچک

  ﺳﻪشنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۰۱
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -پیش‌بینی پرداخت ۱۰ میلیارد ریال به واحدهای تولیدی کوچک

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در قالب اقتصاد مقاومتی برای پرداخت به واحدهای تولیدی کوچک نیازمندِ حمایت ۱۰ میلیارد ریال و برای واحدهای متوسط ۳۰ میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان،  به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان،‌ حسینقلی قوانلو اظهار داشت: دولت در تلاش برای بهبود فضای کسب و کار است و نمونه بارز این فعالیت‌ها بهبود جایگاه فضای کسب و کار کشور بوده که در میان کشورهای دنیا از رتبه 152 به 118 در سال 1394 کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: امسال در قالب اقتصاد مقاومتی 160 هزار میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد 180 هزار شغل در کشور با حمایت و احیای واحدهای نیمه‌تعطیل و تعطیل تزریق می‌شود که سهم استان گلستان از این حمایت دولت، 2.5 درصد اعتبارات خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تصریح کرد: برای پرداخت اعتبار تخصیصی به استان گلستان، این سازمان واحدهای واجد شرایط حمایت را احصا کرده و در انتظار ابلاغ است.

قوانلو افزود: با تزریق 4 هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار در قالب طرح مزبور به استان، 4 هزار و 500 شغل ایجاد می‌شود.

وی تعداد واحدهای تولیدی استان گلستان را حدود یک‌هزار واحد اعلام کرد و افزود: از این اعتبار برای پرداخت به واحدهای کوچک نیازمند حمایت 10 میلیارد ریال و برای واحدهای متوسط 30 میلیارد ریال پیش‌بینی شده است.

منبع:تسنیم

                               

وام     واحد تولیدی     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :