موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/69479 :کد

0

گلستان آماده برگزاری یک انتخابات پرشور

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۲:۵۵
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -گلستان آماده برگزاری یک انتخابات پرشور

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: همه ملزومات پیش‌بینی شده و با آمادگی کامل عوامل اجرایی، همه چیز آماده برگزاری یک انتخابات پرشور است.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، علی‌اصغر طهماسبی در سی و ششمین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای راه یافته به مرحله دوم انتخابات، از صبح امروز و 24 ساعت قبل از آغاز اخذ رأی به پایان رسیده و کاندیداها و هوادارانشان به هیچ عنوان حق تبلیغات ندارند.

وی ادامه داد: فرایند رأی‌گیری در سه حوزه انتخابیه استان شامل شهرستانهای (گرگان و آق‌قلا)، (مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه) و (کردکوی، بندرترکمن، گمیشان و بندرگز) از ساعت هشت صبح فردا برابر با 10 اردیبهشت در 863 شعبه اخذ رأی آغاز شده و به مدت 10 ساعت ادامه خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان اضافه کرد: هرگونه تمدید ساعت اخذ رأی به دلیل استقبال مردم با تشخیص وزارت کشور و استاندار محترم به اطلاع عموم خواهد رسید، ضمن اینکه از مردم فهیم استان می‌خواهیم برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و تسهیل فرایند اخذ رأی، در همان ساعات اولیه به شعبات و صندوق‌ها مراجعه کنند.

طهماسبی خاطرنشان کرد: در بعد امنیت انتخابات به حمدالله مشکلی نداریم و از ساعات اولیه صبح جمعه شورای تأمین استان در استانداری گلستان مستقر خواهند شد و در کنار کمیته امنیت انتخابات، تمامی موارد را به دقت زیر ذره‌بین خواهند داشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تأکید کرد: همه تلاش خود را بکار گرفته‌ایم که تا با رعایت مرّ قانون و اصل شفاف‌سازی، انتخاباتی سالم و پرشور برگزار کنیم.

به گفته وی در راستای همین شفاف‌سازی از فرمانداران خواستیم تا اجازه دهند نمایندگان نامزدها در تمامی مراحل شمارش، تجمیع و جمع‌بندی نتیجه، حضور داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با بیان اینکه برگزاری انتخابات کار بسیار سخت و دشواری است، گفت: امیدواریم که نتیجه بیش از 10 ماه تلاش اعضای ستاد انتخابات استان و تمام عوامل برگزاری انتخابات در شهرستان‌ها، منجر به برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در مرحله دوم شود.

منبع:فارس

                               

انتخاب     مجلس     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :