موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی بورس

a/69484 :کد

0

بیش از ۶ میلیون سهم در تالار بورس گلستان داد و ستد شد

  پنجشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۰۸
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -بیش از ۶ میلیون سهم در تالار بورس گلستان داد و ستد شد

مدیر بورس منطقه‌ای گلستان گفت: ۶ میلیون و ۹۵۵ هزار و ۱۲۹ سهم در یک هفته گذشته در تالار بورس اوراق بهادار در استان گلستان دادوستد شد.

به گزارش خبرگزاری تحلیل ایران از گرگان، علی جعفری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در یک هفته گذشته 6 میلیون و 955 هزار و 129 سهم به میزان بیش از 15 میلیارد ریال توسط کارگزاران بورس اوراق بهادار در استان گلستان دادوستد شد.

وی افزود: ارزش ریالی سهام خریداری شده 11 میلیارد ریال و ارزش فروش سهام 4 میلیارد ریال بوده است.

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران و گلستان تصریح کرد: این هفته سهام شرکت‌های ایران خودرو، سایپا آذین، بیمه ما، کاشی پارس و بانک ملت بیشترین ازرش معاملات استان گلستان را به خود اختصاص دادند.

جعفری با اشاره به اینکه شاخص قیمت نیز با 136 واحد افزایش نسبت به هفته قبل به 78 هزار و 405 واحد رسید، افزود: 75 درصد از کل سهام مبادله شده در این هفته مربوط به خرید و 25 درصد مربوط به فروش سهام بوده است.

وی با بیان اینکه بورس به معنای کیف پول و بازاری برای دادوستد است، اظهار داشت: باید برای پاسداشت اعتماد مردم به بورس از دارایی‌هایمان به طور کامل حمایت و صیانت شود.

جعفری درباره اهمیت بورس خاطرنشان کرد: بورس به عنوان شغل دوم دارای زحمت کمتر و درآمد بیشتر است که به دستور رهبر معظم انقلاب و با اجرای اصل شاهد انقلابی در بورس کشور بودیم.

منبع:تسنیم

                               

بورس     اقتصاد     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :