موضوعات ‌مرتبط: ورزشی المپیاد ورزشی

a/70486 :کد

0

نخستین المپیاد ورزشی گلستان با حضور وزیر ورزش آغاز شد

  دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۲
تعداد بازدید : ۳۰۸   
 تحلیل ایران -نخستین المپیاد ورزشی گلستان با حضور وزیر ورزش آغاز شد

نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان با محوریت اجلاسیه ۴ هزار شهید این استان با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی آزادی شهرستان گرگان آغاز شد.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان، نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان عصر امروز با محوریت اجلاسیه 4 هزار شهید این استان با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در مجموعه ورزشی آزادی شهرستان گرگان آغاز شد.


مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با اشاره به اینکه 2 هزار و 500 ورزشکار دختر و پسر در این المپیاد ورزشی به رقابت می‎پردازند، گفت: 225 مدال طلا، 255 مدال نقره، 327 مدال برنز، 19 جام قهرمانی و نایب قهرمانی و 19 جام مقام سوم به برگزیدگان المپیاد اهدا خواهد شد.


بهمن طیبی با اشاره به اینکه نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان از 13 تا 24 اردیبهشت ماه با رویکرد کشف استعدادهای ورزشی برگزار می‎شود، افزود: این المپیاد به میزبانی 13 شهرستان به مدت دو هفته برگزار خواهد شد.


به گفته وی، رشته‎های فوتبال پسران، تنیس روی میز دختران و پسران، ژیمناستیک پسران و فوتسال منطقه غرب در گرگان، فوتبال پسران منطقه شرق و والیبال دختران و پسران در گنبدکاووس برگزار می‎شود.

طیبی افزود: رشته‎های تکواندو پسران و بدمینتون دختران در رامیان، تکواندو دختران در آزادشهر، والیبال دختران و پسران منطقه غرب درآق‌قلا، دوومیدانی دختران و پسران در بندرترکمن صورت می‎گیرد.


به گزارش فارس، افتتاح المپیاد ورزشی با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، جهان پهلوان سوخته‎سرایی از چهره‎های شاخص ورزشی استان گلستان، خانواده‎های معظم شهدا، ورزشکاران، مقامات استانی در حال برگزاری است.


به گفته طیبی، نخستین المپیاد ورزشی در سال 1395 از 13 اردیبهشت در گلستان آغاز شده و تا 27 اردیبهشت ادامه دارد.

منبع:فارس

                               

المپیاد ورزشی     گلستان     وزیر ورزش            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :