موضوعات ‌مرتبط: سیاسی تشییع شهید

a/75761 :کد

0

استان گلستان دهمین شهید مدافع حرم خود را تقدیم کرد

  چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۱
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -استان گلستان دهمین شهید مدافع حرم خود را تقدیم کرد

«حاج قربان نجفی» در راه مبارزه با تروریست‎های تکفیری شهید مدافع حرم شد و استان گلستان دهمین دسته گل زینبی خود را از دیار کتول برای دفاع از حرم آل‎البیت(ع) تقدیم کرد.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان، دهمین شهید مدافع حرم حاج قربان نجفی شب گذشته در بیمارستان بقیه‎الله الاعظم تهران به کاروان شهدای والامقام پیوست، این شهید مدافع حرم ساکن شهرستان علی‎آباد کتول بوده و قطع نخاع نیز شده بود.

این شهید والامقام حدود یک ماه پیش به صورت داوطلبانه به عراق عزیمت کرده بود.

پیکر دهمین شهید مدافع حرم استان گلستان امشب به معراج‎الشهدای تهران انتقال داده می‎شود و اوایل هفته آینده وارد استان گلستان خواهد شد.

مدافعان حرم آل‎الله در قامت سفیران هدایت یک به یک در راه مبارزه حق علیه باطل وارد میدان نبرد با دشمن شده و چهره کریه تروریست‎های تکفیری را به نمایش درمی‎آورند، کاروان 10 نفره شهدای مدافع حرم استان گلستان که مدال شهادت را از میان مدال‎های رنگارنگ دنیوی برگزیدند نامشان هماره بر تارک تاریخ درخشان خواهد ماند.

اسامی شهدای مدافع حرم استان گلستان این مردان غیرتمند و عمل‎گرا برای مردمان شهیدپرور استان نام‎آشناست، غلامعلی تولی، سید احسان حاجی حتملو، قاسم غریب، سیدمحمدحسین میردوستی، اسماعیل زاهدپور، افشین ذورقی، صادق شیبک و اکنون نیز حاج قربان نجفی به کاروان شهدای شهدای مدافع حرم ملحق شدند.

منبع:فارس

                               

شهید     گلستان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :