موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی داخلی

a/78100 :کد

0

بندرخواجه‌نفس و میگو مزیت‌های اجرای اقتصاد مقاومتی درگمیشان

  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۳
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -بندرخواجه‌نفس و میگو مزیت‌های اجرای اقتصاد مقاومتی درگمیشان

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: بندر خواجه‌نفس، تالاب بین‌المللی و میگوی شهرستان گمیشان از قابلیت‌ها و مزیت‌های اجرای اقتصاد مقاومتی در این شهرستان است.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان،‌ محمود ربیعی در دومین جلسه شورای اداری شهرستان گمیشان با محوریت اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: عمل به شعار سال تاکید مقام معظم رهبری از اولویت‌های برنامه‌ای دولت تدبیر و امید است.


وی اقتصاد مقاومتی را در راستای آرمان‌های نظام دانست و تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باعث می‌شود که ما در مقابل تهدیدها و تحریم‌ها مقاوم باشیم.


ربیعی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی به معنی ریاضت اقتصادی نیست بلکه بهینه مصرف کردن است.


معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی باید به گونه‌ای باشد که مردم پیشرفت و توسعه را مشاهده و احساس کنند.


ربیعی با اشاره به بندهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: مزیت‌شناسی منطقه‌ای یکی از الزامات اساسی اجرای اقتصاد مقاومتی است که در راستای آن بر اساس ظرفیت‌های منطقه‌ای کارگروه‌های اقتصادی ایجاد و مدیریت و هدایت شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: بندر خواجه‌نفس، تالاب بین‌المللی و میگوی گمیشان از قابلیت‌ها و مزیت‌های اجرای اقتصاد مقاومتی در شهرستان گمیشان است.

منبع:فارس

                               

میگو و ماهی     بندر     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :