موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/78537 :کد

0

هزینه در ورزش سرمایه‌گذاری برای رشد جامعه است

  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۲
تعداد بازدید : ۳۴۵   
 تحلیل ایران -هزینه در ورزش سرمایه‌گذاری برای رشد جامعه است

معاون اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به اینکه سردار آزمون و فرهاد قائمی در پایگاه‌های استعدادیابی گنبدکاووس کشف و تربیت شدند، گفت: باید در آینده چندین سردار آزمون و فرهاد قائمی تربیت کنیم.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان، حمیدرضا خامنه پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گنبدکاووس که در سالن جلسات فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه اوقات فراغت جوانان را نباید در تابستان محدود ببینیم، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان به عنوان یکی از دستگاه‌های اجرایی در این حوزه در طول سال و در همه فصول پیگیر موضوع اوقات فراغت جوانان است.


وی با بیان اینکه در فصل تابستان به دلیل تعطیلی مدارس و مراکز آموزش عالی توجه مردم به اوقات فراغت مضاعف می‌شود، افزود: در سال جاری اداره ورزش و جوانان در شهرستان گنبدکاووس به عنوان دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان مامور به پیگیری و تجمیع برنامه‌های اوقات فراغت پیشنهاد شده از سوی سایر ادارات و مدیریت این عرصه شده است که امیدواریم آن را به نحو احسن به سرانجام برسانیم.


فعالیت بیش از 35 رشته ورزشی در سطح شهرستان گنبدکاووس


معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه امسال مراسمات ویژه‌ای تحت عنوان افتتاحیه و اختتامیه طرح اوقات فراغت در گنبدکاووس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در تابستان پیشرو جشنواره فرهنگی ورزشی جوانان با همین رویکرد و محوریت سلامت جسم و روح در شهریورماه به صورت گسترده و با همکاری همه ادارات و نهادهای شهرستان برگزار خواهد شد.


خامنه از فعالیت بیش از 35 رشته ورزشی در سطح شهرستان گنبدکاووس در حال حاضر خبر داد و گفت: در تابستان سال جاری اغلب این رشته‌های ورزشی برنامه‌های ویژه‌ای برای طرح اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تدارک دیده‌اند که شهروندان عزیز می‌توانند از آن استفاده کنند و از برنامه‌های ویژه جوانان و نوجوانان که با تعرفه‌های بسیار نازل‌تری ارائه می‌شود بهره‌مند شوند.


وی ایجاد چندین پایگاه طرح اوقات فراغت در گنبدکاووس توسط اداره ورزش و جوانان را یکی از اقدامات مثبت در راستای برنامه‌های تابستانی این اداره دانست و تاکید کرد: پایگاه‌های استعدادیابی این اداره نیز در طول تابستان در خدمت این طرح‌های ویژه هستند که در استاد یوم آزادی، استادیوم تختی، خانه بسکتبال، خانه کشتی، خانه شطرنج و کانون‌های ورزشی ما مستقر شده‌اند.

معاون اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس هدف از برپایی و اجرای طرح اوقات فراغت را کشف استعدادهای جوان و نوجوان در رشته‌های مختلف در محلات مختلف شهر و روستاها دانست و ادامه داد: فرهاد قائمی و سردار آزمون که امروز ستاره‌های  کشورمان در تیم‌های ملی فوتبال و والیبال کشور هستند در همین پایگاه‌های استعدادیابی کشف و تربیت شده‌اند و باید چندین قائمی و آزمون در آینده تربیت کنیم.


انجام هزینه در امور ورزشی یکی از بزرگترین کارهای نیک است


خامنه با بیان اینکه از همه ادارات و نهادها می‌خواهیم تا در تابستان جاری در حوزه تدوین و اجرای برنامه‌های متنوع و کارآ در حوزه اوقات فراغت جوانان با اداره ورزش و حیوانان گنبدکاووس همیاری کنند، اضافه کرد: برنامه‌های پیشنهادی و عملکرد ادارات مختلف در این زمینه در کتابچه‌ای منتشر خواهد شد.


وی انجام هزینه در امور ورزشی را یکی از بزرگترین کارهای نیک برشمرد و افزود: این هزینه‌ها به نوعی سرمایه‌گذاری برای سلامت جامعه در همه ابعاد جسمی و روانی و دوری از آسیب‌های اجتماعی است که امروز به عنوان یک معضل اساسی جامعه ما و به ویژه جوانان را مورد هجمه خود قرار داده است.


گفتنی است در این جلسه احمد دستمرد معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار ویژه گنبدکاووس، حجت‌الاسلام علی بیات امام جمعه موقت گنبدکاووس، فرزانه جعفری رئیس اداره سیاسی فرمانداری، رضا شجاعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، قربانی رئیس دانشگاه پیام نور، سیدهادی صباحی معاون فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج، مهدی باقریان نماینده تشکل‌های مردمی و جمعی از مدیران و مسؤولان شهرستان گنبدکاووس حضور داشتند.

منبع:فارس

                               

والیبال     گنبد     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :