موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی کار ادارات

a/78541 :کد

0

لزوم همفکری و پرهیز از روزمرگی در ادارات استان گلستان

  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۳۹
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -لزوم همفکری و پرهیز از روزمرگی در ادارات استان گلستان

دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم همفکری برای رفع عقب‌ماندگی توسعه در استان و پرهیز از روزمرگی در ادارات استانی تأکید کرد.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، اسدالله قره‌خانی در دیدار استاندار گلستان با مجمع نمایندگان استان با تشکر از برگزاری جلسه و اهتمام شخص استاندار به همفکری و بهره‌گیری از ظرفیت بالای نمایندگان گفت: امتیاز سوابق اجرایی و نمایندگی شما در مجلس و متقابلا مسؤولیت‌های اجرایی نمایندگان حاضر، دو عنصر ارزشمند در ایجاد همفکری برای رفع مشکلات استانی است.


وی اظهار کرد: آشوراده، پتروشیمی، راه‌آهن، منطقه آزاد، منطقه ویژه، مرز دریایی، کشاورزی استان، سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال از نمونه مشکلات اولویت‌دار استان هستند که باید رسیدگی و پیگیری شود.

استاندار گلستان در این جلسه به صورت اجمالی به مهمترین پیگیری‌های اجرایی در استان اشاره کرد و گفت: با توجه به ایجاد امید در مردم و حضور حداکثری در دور اول و دوم انتخابات در سطح کشور، انتظار خدمت متقابل و مدیریت پسا انتخابات نیز در جای خود اهمیت دارد.


حسن صادقلو همچنین بر لزوم همکاری و همراهی نمایندگان استان در رفع مشکلات استان و ترجیح منافع استانی بر منافع حوزه انتخابیه، احیای ماده 25 با بازرسی دقیق در انتخابات اخیر و همکاری هیأت‌های اجرایی و نظارت در رعایت حق‌الناس و سلامت انتخابات تأکید کرد.


وی با اعلام آمادگی استاندار و مدیران استانی برای همفکری و پیگیری مشکلات با کمک نمایندگان، افزود: ما به نقش و جایگاه بسیار پر رنگ و باارزش نمایندگان مردم در پیگیری از مقامات کشوری آگاهیم.


استاندار گلستان اظهار کرد: سندهای تهیه شده در استان در قالب طرح‌های جامع و آمایش سرزمینی، سند توسعه استان در افق 1404، نتیجه پیگیری مصوبات سفر ریاست محترم جمهور و دیگر مسؤولان کشوری از جمله معاون اول رئیس جمهوری و رئیس سازمات مدیریت و برنامه‌ریزی موجود است و می‌تواند در اختیار نمایندگان محترم قرار گیرد.

صادقلو بر ایجاد فضای دوستانه برای پیگیری نیازهای استان از دولت، اهمیت کمیسیون‌های انتخابی برای بهره‌گیری در رفع نیازهای استانی و وحدت عینی و عملی میان مقامات اجرایی و نمایندگان در پیگیری مشترک مشکلات و رسیدگی به آنها نیز تأکید کرد.


در اولین جلسه استاندار با مجمع نمایندگان استان، مدیر پروژه منطقه آزاد و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز حضور داشتند.

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :