موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/86800 :کد

0

آینده گنبدکاووس پرفروغ و درخشان خواهد بود

  یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۳:۴۹
تعداد بازدید : ۲۹۳   
 تحلیل ایران -آینده گنبدکاووس پرفروغ و درخشان خواهد بود

فرماندار سابق گنبدکاووس با تاکید بر اینکه همیشه خدمت صادقانه به مردم را اولویت کاری‌ام قرار دادم، گفت: آینده گنبدکاووس پرفروغ و درخشان خواهد بود.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان، محمد حمیدی صبح امروز و پیش از تودیع و معارفه در جمع جوانان و نخبگان شهرستان گنبدکاووس با تقدیر از نقش فعال جوانان گنبدکاووس در توسعه و رشد شهر و هم چنین رونق فعالیت‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی اظهار کرد: جوانان گنبدکاووس بی نهایت تیزبین، باهوش و با اراده هستند و می توان با قاطعیت این نوید را داد که آینده درخشانی برای گنبدکاووس رقم خواهد خورد.


وی با بیان اینکه جا به جایی‌ها در پست و منصب ها امری طبیعی در کشور است، افزود: آقای عبدالقدیر کریمی از دوستان دیرین ماست و حضور ایشان در گنبدکاووس می توان منشا اثر و خیرات بسیاری باشد که در این مسیر نیازمند کمک همیاری شما جوانان عزیز و فرهیخته و نیرو و همت والای شما دارد.


معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه همواره سعی کردم در یک اتاق شیشه‌ای مدیریت کنم، خاطرنشان کرد: شعار من در دوره تصدی گری فرمانداری ویژه گنبدکاووس این بود که «هر که می‌خواهد بیاید و هرچه می‌خواهد بگوید» و این باعث شده بود درب دفتر ما به روی همه مردم باز باشد و از نزدیک با مشکلات معضلات مردم رو به رو شویم.


حمیدی با اشاره به اینکه هیچ وقت سیاسی کاری و سیاست‌زدگی را در مسیر مدیریت خود قرار ندادم، گفت: همواره تمام تلاشم را معطوف به خدمت به مردم و تحقق مبانی دولت تدبیر و امید برای رفاه بیشتر مردم و رسیدن به شهری پیشرفته و با توسعه متوازن کردم که امیدوارم در حد وسع توان و زمانی که در اختیار داشتم توانسته باشم در این منصب سرباز خوبی برای نظام بوده باشم.


وی مردم گنبدکاووس را بسیار مهربان، مهمان‌نواز و باصفا دانست و اضافه کرد: در این شهر هیچ‌گاه احساس غربت و بیگانگی نکردم و همیشه مردم گنبدکاووس را همچون برادرانی دیدم که برای کمک به بنده برای موفقیت شهر و سربلندی نظام جمهوری اسلامی سر از پا نمی‌شناسند و تنها به تعالی و رشد فکر می‌کنند.


معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه قطعا دلم برای شما جوانان گنبدکاووس تنگ خواهد شد، تصریح کرد: قطعا در آینده هر کجا که باشم همه شما را زیارت خواهم کرد و باز هم در کنار هم در سنگرهای دیگر سربازی برای این نظام با افتخار مشغول خدمتگزاری به مردم شریف این مرز و بوم خواهیم شد.


حمیدی از همه جوانان و نخبگان شهرستان گنبدکاووس خواست تا از فرماندار جدید این شهرستان حمایت کنند و ادامه داد: از امروز فرد جدیدی برای خدمت به مردم وارد صحنه مدیریت فرمانداری گنبدکاووس می‌شود و این وظیفه شماست که کمال همکاری و حمایت را از او داشته باشید و نگذارید حضور شما نخبگان در ایفای نقش های اجتماعی کمرنگ و کمرنگ‌تر جلوه کند.


وی با اشاره به نقش موثر جوانان در توسعه شهر و کشور افزود: شما جوانان می‌توانید پرچم پرافتخار و با عزت ایران اسلامی را با همت و تلاشی بی وقفه بر فراز قله‌های بلند گیتی به اهتزاز درآورید و بدانید که این موضوع صرفا یک شعار سیاسی یا رجز خوانی نیست بلکه توان شما جوانان مومن و انقلابی می‌تواند کشور را به سمت مصونیت از همه تهدیدات داخلی و خارجی رهنمون کند.


معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس فاصله گرفتن از تنش‌آفرینی و جدال‌های بی‌ثمر جناحی و حزبی را توصیه خود به جوانان عنوان کرد و گفت: شما جوانان باید بدانید ظرفیت‌های عظیم شما در حوزه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی و اجتماعی نباید در مسیر تضعیف توان کشور و به هدر رفتن نیروی جوانی در مسیری بی‌فایده برای مردم قرار بگیرد.

منبع:فارس

                               

فرماندار     گنبد     گلستان            


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :