موضوعات ‌مرتبط: ورزشی المپیک

a/91612 :کد

0

تلاش می‌کنم تا شرمنده مردم نشوم

  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۸
تعداد بازدید : ۲۵۸   
 تحلیل ایران -تلاش می‌کنم تا شرمنده مردم نشوم

ملی‌پوش گلستانی حاضر در مسابقات المپیک ریو برزیل گفت: قول می‌دهم هرچه در توان دارم استفاده کنم تا رکورد خوبی را ثبت کنم و شرمنده مردم نشوم.

پژمان قلعه‌نوعی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تحلیل ایرانالمپیک در گرگان اظهار کرد: خوشبختانه شرایطم در برزیل خوب است اما متاسفانه وضعیت مکان اقامت ما اصلا مناسب نیست و فضای بسیار کوچکی را در نظر گرفته‌اند.

وی ادامه داد: متاسفانه در نخستین شب حضورم در محل دهکده المپیک برزیل حتی پتو و بالشت نداشتم و کیفم را زیر سرم گذاشتم اما امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی را در این مسابقات مهم به ثبت برسانم.

ملی پوش گلستانی حاضر در المپیک برزیل خاطرنشان کرد: از شما هم‌وطنان و هم‌استانی‌های عزیزم در استان گلستان تقاضا دارم من و همه ملی‌پوشان را دعا کنید.

قلعه‌نوعی بیان کرد: دوست دارم رکوردی را ثبت کنم که پیش مردم استان گلستان، ایران اسلامی و مربیانم شرمنده نباشم.

وی با تاکید بر اینکه قول می‌دهم هرچه در توان دارم استفاده کنم تا رکورد خوبی را ثبت کنم، متذکر شد: روز چهارشنبه ساعت 17 به وقت ایران مسابقاتم شروع می‌شود و امیدوارم بتوانم جواب لطف و دعاهای شما مردم را با شایستگی بدهم.

پژمان قلعه‌نوعی جوان 24 ساله اهل شهرستان کردکوی است که به عنوان یکی از نمایندگان تیم ملی کشورمان در رشته پرتاب چکش در المپیک ریو برزیل حاضر شده است.

وی به همراه کاوه موسوی در این رقابت‌ها با نمایندگان 20 کشور دنیا رقابت خواهد کرد.

منبع:فارس

                               

المپیک     گلستان                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :