موضوعات ‌مرتبط: سیاسی داخلی

a/92580 :کد

0

گلستان فردا میزبان رئیس کل بانک مرکزی است

  یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۴
تعداد بازدید : ۳۳۲   
 تحلیل ایران -گلستان فردا میزبان رئیس کل بانک مرکزی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان گفت: وزیر کشور در هفته دولت به استان گلستان سفر خواهد کرد که کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان نیز به ریاست وزیر کشور تشکیل می‌شود.

محمود ربیعی دقایقی پیش در گفت‎‌وگو با خبرنگار تحلیل ایران در گرگان با بیان اینکه رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فردا وارد گلستان می‌شود، گفت: در هفته دولت نیز وزیر کشور به گلستان سفر می‌کند که کارگروه اقتصاد مقاومتی استان گلستان نیز به ریاست وزیر کشور تشکیل می‌شود.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان ادامه داد: حضور وزیر کشور در استان گلستان فرصت خوبی است که شرکت‎ها و کارخانه‎های تولیدی از فرصت‎ها و حمایت‎های ملی برخوردار شوند.

ربیعی با بیان اینکه وزیر کشور در بین مردم استان گلستان حضور پیدا خواهد کرد و نشست خبری با اصحاب رسانه استان برگزار می‌شود، ادامه داد: وزیر کشور با حضور در استان گلستان از مرکز آبزیان گمیشان در بحث پرورش میگو و مراکز تولیدی مهم استان گلستان بازدید خواهد کرد و همچنین واحد‎های مهم تولیدی استان با حضور وزیر کشور طی هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی ابراز داشت: حضور وزیر کشور در استان گلستان در چنین سطحی کمتر در استان‎ اتفاق می‎افتد و باید از این سفر به درستی و به نفع استان استفاده کنیم.


رئیس کل بانک مرکزی فردا وارد گلستان می‌شود/ برگزاری اجلاس سراسری محیط زیست با حضور «ابتکار» در گرگان


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان یادآور شد: به مناسبت هفته دولت در استان گلستان 452 واحد اقتصادی با اعتبار 180 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‎برداری خواهد رسید.

ربیعی ابراز داشت: از فردا صبح رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی از دو پروژه در استان گلستان بازدید خواهد کرد و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی در استان گلستان برگزار می‌شود.


وی یادآور شد: سه‌شنبه نیز رئیس سازمان محیط زیست کشور در استان گلستان حضور پیدا خواهد کرد و با حضور معصومه ابتکار و روسای محیط زیست دیگر استان‎ها اجلاس محیط زیست کشور برگزار می‎شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان از شناسنامه‎دار کردن گندم استان گلستان خبر داد و گفت: در اسفند ماه سال گذشته از سوی وزارتخانه نسبت به شناسنامه‎‎دار کردن گندم‌نامه‎ای اقدام شده است.


ربیعی در پایان ابراز دشت: شناسنامه‌دار کردن گندم می‎تواند چارچوب فعالیت استان و نسبت‎های تولید گندم را در استان مشخص کند و رعایت این چارچوب می‎تواند باعث شود کشت گندم در استان به صورت یک طرح و پروژه دنبال شود.

منبع:فارس

                               

استان گلستان     معاون استاندار                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :