موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی افتتاح پروژه

a/95349 :کد

0

۱۵۳ پروژه در شهرستان گرگان کلنگ‎زنی و افتتاح شد

  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۸:۲۶
تعداد بازدید : ۲۷۶   
 تحلیل ایران -۱۵۳ پروژه در شهرستان گرگان کلنگ‎زنی و افتتاح شد

معاون فرماندار شهرستان گرگان از افتتاح و کلنگ‎زنی ۱۵۳ پروژه در شهرستان گرگان خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران از گرگان، ابراهیم دشتیان ظهر امروز در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه بسیجی شهرستان گرگان اظهار داشت: در سال جاری بیش از 150 پروژه در شهرستان گرگان کلنگ‎زنی و افتتاح شد.

وی با بیان اینکه 137 پروژه عمرانی در سال 1395  کلنگ‎زنی و افتتاح شد، تصریح کرد: از 153 پروژه که در سال جاری افتتاح و کلنگ‎زنی شد 16 پروژه اقتصادی نیز کلنگ‎زنی و به بهره‎برداری رسید.


تعداد 153 پروژه که در سال جاری افتتاح و به بهره‎برداری رسید

دشتیان با بیان اینکه در سال جاری 95 پروژه افتتاح شده است، ابراز کرد: از تعداد 153 پروژه که در سال جاری افتتاح و به بهره‎برداری رسید 45 پروژه در شهرستان گرگان کلنگ‎زنی شده بود که بالغ بر بیش از 71 میلیارد تومان اعتبار به شهرستان گرگان تخصیص داده شده بود.

معاون فرماندار شهرستان گرگان با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی یک تکلیف است، اذعان کرد: باید گام‎های بسیار خوبی در سطح شهرستان گرگان برداشته شود.

وی با بیان اینکه در شهرستان گرگان حدود 6 هزار پرونده عمرانی اقتصادی انجام شده است، یادآور شد: حدود 2 هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار در سه سال اخیر به این شهرستان تخصیص شده بود.


رتبه اشتغالزایی استان گلستان در سطح کشور 21 است

دشتیان در خصوص اشتغالزایی در استان گلستان، گفت: در ابتدای دولت تدبیر و امید رتبه اشتغالزایی ما 27 بود ولی امروزه این عدد در کشور به رتبه 21 ارتقا پیدا کرده است.

معاون فرماندار شهرستان گرگان ابراز کرد: منطقه آزاد تجاری اینچه‎برون و جزیره آشوراده که جزو مصوبات سفر دولت در استان گلستان بوده در حال پیگیری است.

وی بیان داشت: راه‎آهن ایران-ترکمنستان-قزاقستان که با حضور سه رئیس جمهور در گلستان راه‎اندازی شد اشتغالزایی مناسبی در این استان ایجاد کرده است.

منبع:فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :