موضوعات ‌مرتبط: فناوری المپیک

a/55592 :کد

0

کسب مدال طلای المپیاد توسط دانش آموز تویسرکانی

  پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۳۴۵   
 تحلیل ایران -کسب مدال طلای المپیاد توسط دانش آموز تویسرکانی

رئیس مرکز فنی و حرفه شهید مفتح شهرستان تویسرکان گفت:دانش‌آموز تویسرکانی توانست در شانزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کند.

رئیس مرکز فنی و حرفه شهید مفتح شهرستان تویسرکان گفت:دانش‌آموز تویسرکانی توانست در شانزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کند.


به گزارش تحلیل ایران ؛ رضا حکمتی با بیان اینکه ایمان قلخانباز توانست مدال طلای شانزدهمین المپیاد ملی مهارت در رشته آجرچینی را کسب نماید، اظهار داشت: مرکز فنی و حرفه‌ای برادران به دنبال شناسایی دانش‌آموزان مستعد با برگزاری دوره‌های مختلف و آماده سازی مکان، ارائه تجهیزات زمینه این موفقیت را برای این دانش‌آموز تویسرکانی فراهم آورد.


وی با تأکید بر اینکه مسابقات ملی مهارت در راستای گسترش آموزش‌های مهارتی و فنی برگزار می‌شود، گفت: خوشبختانه مرکز فنی و حرفه‌ای برادران شهرستان با برنامه‌ریزی‌های دقیق و بررسی و شناسایی ظرفیت‌های بالقوه در شهرستان توانست آنها را بالفعل کند و برای 2 سال متوالی در مسابقات ملی مهارت کشور صاحب عنوان شود.


رئیس مرکز فنی و حرفه شهید مفتح شهرستان تویسرکان  با بیان این مهم که تویسرکان با کسب یک مدال طلا و دیپلم افتخار توانست رتبه دوم استان را در المپیاد ملی مهارت کسب کند گفت: قابل توجه است کیمیا الوندی از کارآموزان فنی و حرفه‌ای خواهران نیز در رقابت‌های شانزدهمین المپیاد ملی مهارت فنی و حرفه‌ای کشور در رشته تیمی طراحی فضای سبز موفق به کسب مقام چهارمی و اخذ مدال شد.


حکمتی تصریح کرد: در پانزدهمین مسابقات المپیاد ملی مهارت فنی و حرفه‌ای کشور، کارآموزان فنی و حرفه‌ای تویسرکان در رشته‌های کاشیکاری و کنده‌کاری روی چوب نیز موفق به کسب مدال برنز و نقره شدند.


وی با تشکر از همراهی مدیر دبیرستان شهید رجایی در شناسایی دانش‌آموز موفق در شانزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت، گفت: در نظر داریم تا دست همه نهادها، ارگانها و مراکز آموزشی را جهت شناسایی افراد مستعد و توانمند برای دورههای بعدی این المپیاد بفشاریم.


رئیس مرکز فنی و حرفه شهید مفتح شهرستان تویسرکان افزود: فنی و حرفه‌ای شهرستان همچنین قصد دارد با برنامه‌ریزی دقیق و شناسایی استعدادها برای حضور در المپیاد در سال آینده در رشته‌های کاشی‌کاری، صنایع چوب، فناوری اطلاعات و جوشکاری در راستای موفقیت‌های بیشتر در شهرستان قدم بردارد.


ایمان قلخانباز  نیز در گفت و گو با خبرنگار تسنیم با ابراز خرسندی از کسب مدال طلا گفت: من از سال 1392 برای حضور در مسابقات ملی مهارت به مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان آمدم.


این دانش آموز 16ساله با اشاره به تلاش‌ها و حمایت‌های فنی و حرفه‌ای شهرستان و پشتکار خویش برای نائل آمدن به این موفقیت بیان کرد: پدر و برادرم نیز در این پیروزی نقشی مهم داشتند و به عنوان کارشناس مرا همراهی کردند.


قلخانباز با بیان اینکه در مرحله شهرستانی این مسابقات که به صورت کتبی برگزار شد موفق به اخذ بالاترین امتیاز شدم و به مسابقات استانی راه یافتم افزود: با حمایت‌های فنی و حرفه‌ای 6 نوبت تمرین را پشت سرگذاشتم و توانستم در مسابقات استانی نیز از بین 11 شرکتکننده که همه آنها در سطح بالایی بودند به مسابقات کشوری راه یابم.


دانش‌آموز رشته عمران مدرسه شهید رجایی ادامه داد: با کمک فنی و حرفه‌ای و حضور در اردوهایی که برگزار شد برای حضور در مسابقات کشوری حضور یافتم.


قلخانباز با تأکید بر اینکه از 19 استان همه به امید کسب مدال طلا برای شرکت در این المپیاد حضور یافته بودند گفت: خوشبختانه با یاری خداوند و با یقین با حضور تیم‌های قوی در این مسابقات به رقابت پرداختم و موفق به کسب مدال طلا در رشته آجرچینی شدم./تسنیم همدان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :