موضوعات ‌مرتبط: سیاسی راهپیمایی

a/82434 :کد

0

برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۱۰ نقطه از شهرستان ملایر

  پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۱
تعداد بازدید : ۳۴۲   
 تحلیل ایران -برگزاری راهپیمایی روز قدس در ۱۰ نقطه از شهرستان ملایر

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: روز جهانی قدس، روز بزرگ مرگ بر اسرائیل است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: روز جهانی قدس، روز بزرگ مرگ بر اسرائیل است.


به گزارش تحلیل ایران،حجت الاسلام و المسلمین مهدی بیات افزود: امروز و پس از 6 دهه اشغالگری سرزمین های فلسطینی توسط صهیونیست ها و از سویی، جهان شاهد حملات وحشیانه، نامشروع و غیر انسانی جنگنده های رژیم آل سعود به نیابت از رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی پناه یمن است.


وی اظهارکرد: این جنگ، جنگی نیابتی است که امروز رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست در سوریه، عراق، یمن، لیبی و بحرین، با قصد اختلاف و کشاندن جنگ به میان ملت های مسلمان و سرزمین های اسلامی با هدف به انحراف کشاندن افکار عمومی جهان به ویژه مسلمانان از اولین قبلۀ مسلمین و مهمترین مسألۀ جهان اسلام یعنی آرمان آزادی قدس شریف و به حاشیه راندن آن و تأمین امنیت رژیم اشغالگر قدس، انجام می دهد.


بیات ادامه داد: امسال به لطف و عنایت الهی " امت بزرگ رسول الله"، در پیروی از آموزه های جاودان امام راحل (ره) و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در روز جمعه، 11 تیرماه مصادف با 25 رمضان المبارک، که روز جهانی قدس است، درخیزشی عظیم در کنار"جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی"و در حمایت از مردم مظلوم و بی گناه و آوارگان بی پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سرمی دهد.


وی خاطرنشان کرد: مردم ایران، دوشادوش برادران دینی خود در نوار غزه و کرانه باختری رود اردن و جای جای فلسطین قهرمان و دیگر آزادگان جهان، با ظلم و کفر دجالان سفاک صهیونیست به مبارزه بر می خیزد.


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: وعده روزه داران و مردم استکبار ستیز ایران اسلامی، جمعه یازدهم تیر ماه در میعادگاه نماز جمعههمزمان با سراسر کشور خواهد بود و مردم روزه دار و متدین و انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان ملایر در 10 نقطه از شهرستان ملایر در شهرهای ملایر، ازندریان، سامن، جوکار، زنگنه و روستاهای علی آباد، حسین آبادناظم، پیروز، اسلام آباد و آورزمان، راهپیمایی با شکوهی خواهند داشت.


بیات با بیان اینکه مردم هیمشه در صحنه ملایر، حمایت های بی دریغ خودشان را از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف سایر مسلمانان اعلام خواهند داشت، افزود: مسیر اعلامی راهپیمایی شهرستان ملایر رأس ساعت 11:30 از شهرداری ملایر به سمت مصلی بزرگ حضرت ابوالفضل (ع) است.


منبع:ایسنا

                               

روز قدس     اسرائیل                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :