موضوعات ‌مرتبط: ورزشی شطرنج

a/89590 :کد

0

مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان همدان برگزار شد

  شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۲
تعداد بازدید : ۳۵۷۷   
 تحلیل ایران -مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان همدان برگزار شد

رئیس هیأت شطرنج همدان با اشاره به برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان استان همدان، گفت: پروین غفوری قهرمان این رقابت‌ها شد.

رئیس هیأت شطرنج همدان با اشاره به برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان استان همدان، گفت: پروین غفوری قهرمان این رقابت‌ها شد.

 

به گزارش تحلیل ایران،احمد علی‌باباییبا اشاره به برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی بانوان استان اظهار کرد: این مسابقات با حضور 12 نفر و در غیاب تعدادی از بازیکنان سرشناس استان در محل هیأت شطرنج همدان برگزار و برترین‌ها معرفی شدند.

 

وی به قهرمان مسابقات قهرمانی بانوان اشاره کرد و گفت: پروین غفوری با کسب چهار امتیاز قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد و رومینا حیدریان و کتایون کیمیایی‌طلب نیز با کسب چهار امتیاز و پوئن شکنی‌های متفاوت در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

 

رئیس هیأت شطرنج همدان بیان کرد: مسابقات در پنج دور به روش سوئیسی و با قضاوت محمد قیاسوند پیگیری شد.

 

وی با اشاره به مسابقه شطرنج سریع هفتگی ویژه هفته دوم مرداد ماه، افزود: این رقابت‌ها با شرکت 31 شطرنج‌باز در هفت دور و با قضاوت هادی حیدریان پیگیری شد.

 

علی‌بابایی برترین‌های مسابقه شطرنج سریع هفتگی را برشمرد و خاطرنشان کرد: در این رقابت‌ها صادق اسدی قهرمان شد و یاشار موحدی، مهران حاجیلو و محمد‌حسین قنبر‌علی‌فرزاد به ترتیب عناوین دوم، سوم و چهارم را کسب کردند.

 

وی به جایگاه یازدهم تیم نخ‌رنگ در مرحله اول لیگ برتر اشاره کرد و یادآور شد: در پایان این مرحله تیم نخ رنگ همدان پنج امتیاز را کسب کرد و مرحله دوم این مسابقات نیز 27 تا 30 مهرماه در لرستان پیگیری می‌شود.

 

رئیس هیأت شطرنج همدان افزود: تیم نخ‌رنگ با ترکیب امیر‌مسعود مرادی، شایان رحمتیان، امیر‌علی دلاوری، سینا کوروند، نشمیل کلوندی، ساسان علی‌بابایی و پارمیدا قزاقی در مسابقات لیگ برتر حضور یافت.

منبع:فارس

                               

شطرنج                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :