موضوعات ‌مرتبط: ورزشی هاکی

a/91192 :کد

0

تیم هاکی همدان قهرمان مسابقات نوجوانان ایران شد

  یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۸
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -تیم هاکی همدان قهرمان مسابقات نوجوانان ایران شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تیم نوجوانان هاکی همدان پس از پیروزی دو بر صفر در برابر گلستان، جام قهرمانی مسابقات کشوری آقایان را کسب کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تیم نوجوانان هاکی همدان پس از پیروزی دو بر صفر در برابر گلستان، جام قهرمانی مسابقات کشوری آقایان را کسب کرد.


به گزارش تحلیل ایران،رسول منعم با بیان اینکه مسابقات قهرمانی کشوری نوجوانان هاکی ایران به میزبانی گلستان برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات تیم همدان با پیروزی های متوالی برابر حریفان خود صدر نشین گروه شد و به مرحله نهایی راه یافت.

 

وی گفت: غلبه همدان بر اراک با نتیجه ۳ بر۲، همدان را راهی دیدار فینال کرد و در نهایت پیروزی ۲ بر صفر همدان بر گلستان جایگاه قهرمانی این دوره از مسابقات ایران را مختص همدان کرد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه رقابت ها در دو گروه A  شامل استان های همدان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی، سمنان، قم و مازندران و گروه B شامل استان های گلستان، مرکزی، گیلان، سیستان، آذربایجان شرقی و کرمان انجام شد، گفت: از گروه A تیم های همدان و سمنان و از گروه B گلستان و اراک برای دیدار های فینال و رده بندی صعود کردند.

 

منعم همچنین عنوان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته کرامت مسابقات قهرمانی استان همدان و ۴ جانبه دوستانه آلتیمیت فریزبی به میزبانی شهرستان همدان برگزار شد.

 

وی گفت: این رقابت ها با حضور ۴ تیم باشگاهی دانشگاه بوعلی سینا همدان، هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان، تیم تهران و تیم باشگاه پدیده صبا اصفهان و به میزبانی شهرستان همدان برگزار شد.


وی گفت: مسابقات ۴جانبه دوستانه بانوان به صورت دوره ای در ۶ بازی رفت برگزار شد و در پایان تیم دانشگاه بوعلی سینا همدان ۸ بر یک تیم تهران را برد و هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان ۶ بر ۹ مغلوب تیم باشگاه پدیده صبا اصفهان شد.

 

منعم گفت: تیم دانشگاه بوعلی سینا همدان ۴ بر ۳ تیم باشگاه پدیده صبا اصفهان را شکست داد و هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان ۸ بر ۵ تیم تهران را از پیش رو برداشت.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان افزود: هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان ۳ بر ۴ مغلوب تیم دانشگاه بوعلی سینا همدان شد و تیم باشگاه پدیده صبا اصفهان ۸ بر ۵ تیم تهران را شکست داد

 

وی گفت: پس از پشت سر گذاشتن ۶ مسابقه بین ۴تیم، دانشگاه بوعلی سینا همدان اول شد و تیم باشگاه پدیده صبا اصفهان به مقام دوم رسید و هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان نیز به مقام سومی دست یافت.

منبع:مهر


                               

هاکی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :