موضوعات ‌مرتبط: ورزشی المپیک

a/91382 :کد

0

برای موفقیت سنگنوردی در المپیک ۲۰۲۰ هدفگذاری می کنیم

  دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۵
تعداد بازدید : ۳۶۲   
 تحلیل ایران -برای موفقیت سنگنوردی در المپیک ۲۰۲۰ هدفگذاری می کنیم

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور گفت: برای موفقیت رشته سنگنوردی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن هدفگذاری می کنیم.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور گفت: برای موفقیت رشته سنگنوردی در المپیک 2020 توکیو ژاپن هدفگذاری می کنیم.

 

به گزارش تحلیل ایران،رضا زارعی  در مجمع انتخابات هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان ضمن ابراز خرسندی از المپیکی شدن رشته سنگنوردی افزود: این تصمیم را فرصت طلایی برای سنگنوردی کشورمان به منظور حضوری موفق در بازی های المپیک در کسب مدال می دانیم.


وی اضافه کرد: باید با تلاش شبانه روزی و برنامه ریزی مناسب بتوانیم حضوری موفق در المپیک 2020 داشته باشیم تا شایستگی های خود را به کمیته المپیک و وزارت ورزش اثبات کنیم.


زارعی اظهار کرد: المپیکی شدن سنگنوردی باعث توجه بیشتر مسئولان به ورزش سنگنوردی خواهد شد و در چهار سال آینده می توانیم با حمایت بیشتر و برنامه ریزی مناسب در کسب مدال در این رشته جدید المپیک موفق عمل کنیم.


رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی کشور در ادامه گفت: همچنین رشته سنگنوردی در بازی های آسیایی 2018 و 2022 برگزار می شود که این مهم می توان فرصت طلایی برای استان های مستعد نظیر همدان باشد.


به گزارش ایرنا، زارعی حضور ورزشکاران ایرانی در رقابت های جهانی و آسیایی سنگوردی و برگزاری پیکارهای قهرمانی کشور را از برنامه های مهم فدراسیون طی امسال عنوان کرد و یادآور شد: فدراسیون به صورت مشخص اقدام به تیم دارای نمی کند ولی اردوهای آموزشی هیمالایا نوردی برای نوجوانان و امید خواهیم داشت و همچنین از تیم هایی که در قالب گروه ها و هیات ها اقدام به صعودهای برون مرزی کنند، حمایت می کنیم. 


وی ادامه داد: توجه به موضوع هیمالیا نوردی، همگانی کردن کوهنوردی و اجرای طرح استعدادیابی و جذب و آموزش رده سنی پایه از مواردی است که باید مورد توجه مسئولان هیات های استانی و شهرستانی قرار گیرد.


وی با اشاره به صعودهای کوهنوردی کشور گفت: با مربیگری جلال چشمه قصابانی اردوها و صعودهای خوبی را در یک سال اخیر داشته ایم و فدراسیون کوهنوردی تلاش خود را به سمت آموزش همگانی و استعدادیابی سوق داده است.


زارعی برای حضور در انتخابات ریاست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان به این شهر سفر کرده است. مجمع انتخاباتی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان امروز دوشنبه با حضور رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی کشورمان برگزار شد و علیرضا گوهری با کسب ١٣ رای از مجموع ١٥ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات کوهنوردی استان همدان انتخاب شد. 

منبع:ایرنا

                               

وزارت ورزش و جوانان                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :