موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اعتبارات

a/94110 :کد

0

صرف ۲۵ میلیارد اعتبار برای توسعه و تجهیز مراکزدرمانی نهاوند

  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۲۸۵   
 تحلیل ایران -صرف ۲۵ میلیارد اعتبار برای توسعه و تجهیز مراکزدرمانی نهاوند

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از اجرای چند طرح عمرانی تجهیزاتی در حوزه درمان نهاوند طی دوسال گذشته خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ها افزون بر ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند از اجرای چند طرح عمرانی تجهیزاتی در حوزه درمان نهاوند طی دوسال گذشته خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ها افزون بر ۲۵ میلیارد تومان هزینه شده است.


به گزارش تحلیل ایران،مومنعلی دارابی در دومین روز از هفته دولت در نشست خبری با خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید اقدامات ارزشمندی در راستای ارتقاء سلامت جامعه انجام شده است.

 

وی اظهارداشت: با مساعدت ها و پیگیری های صورت گرفته در این راستا طی دوسال گذشته در شهرستان نهاوند بیش از ۲۵ میلیارد تومان صرف خرید و تجهیز امکانات بهداشت و درمان شده است.

 

دارابی گفت: در حال حاضر در شهرستان نهاوند ۴۰ متخصص درحال فعالیت هستند که درخواست جذب ۲۰ متخصص دیگر نیز به دانشگاه علوم پزشکی استان همدان داده شده است.

 

وی با بیان اینکه در سال های گذشته ۱۷ درصد مردم با کوچکترین بیماری دچار فقر و تنگ دستی می شدند، گفت: امروز با در نظر گرفتن سیاست های حمایتی بیش از پیش هزینه گران ترین اعمال جراحی بیش از ۶۰۰ هزار تومان نمی شود.

 

وی ادامه داد: شهرستان نهاوند در راستای اجرای بسته خدمات دهان و دندان برای جامعه هدف در مرحله اول برای ۱۷ هزار دانش آموز دبستانی طی دو مرحله عمل وارنیش فلوراید را انجام داد.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند با اشاره به اینکه هزینه هر مرحله وارنیش فلوراید در مطب پزشک بیش از ۶۰ هزار تومان است، گفت: تمامی اقدامات دندان پزشکی و همچنین وارنیش فلوراید برای دانش آموزان ابتدایی زیر ۱۴ سال و مادران باردار به صورت رایگان انجام می شود.

منبع:مهر


                               

تجهیزات پزشکی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :