موضوعات ‌مرتبط: محیط زیست آتش نشانی

a/95571 :کد

0

زنده گیری یک حلقه مار در همدان

  چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۹
تعداد بازدید : ۳۰۳   
 تحلیل ایران -زنده گیری یک حلقه مار در همدان

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: یک مار یک متری که در انباری یک منزل مسکونی در منطقه فقره شهر همدان لانه کرده بود زنده گیری شد.

مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت: یک مار یک متری که در انباری یک منزل مسکونی در منطقه فقره شهر همدان لانه کرده بود زنده گیری شد.

 

به گزارش ایرنا،محمدرضا بیاناتی اظهارکرد: یک خانواده پس از مشاهده یک حلقه مار در انباری منزل مسکونی با آتش نشانی تماس گرفتند و نیروهای آتش نشانی برای مهار مار به محل حادثه عزیمت می کنند.


وی اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات و لوازم موجود مار یک متری را زنده گیری کرده و در مکانی به دور از رفت و آمد مردم رها سازی می کنند.


به گزارش ایرنا مدیر عامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان اظهار کرد: با ورود به فصل تابستان و گرم شدن هوا ورود مار به محیط زندگی انسان افزایش می یابد.


بیاناتی افزود: منطقه فقره شهر همدان یکی از نقاطی است که بیشترین میزان درخواست برای مهار مار را داشته است بگونه ای که بخش زیادی از عملیات های ایستگاه 2 آتش نشانی را به خود اختصاص داده است.


وی توصیه کرد: شهروندان پس از مواجهه با مار بدون نزدیک شدن به آن و تحریک و اذیت این گونه جانوری، موضوع را به آتش نشانی اطلاع دهند.


شهرهمدان با 500 هزار نفر جمعیت دارای 9 ایستگاه آتش نشانی است.

منبع:ایرنا

                               

آتش نشانی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :