موضوعات ‌مرتبط: فناوری سینما

a/97918 :کد

0

اولین پایگاه آموزش و تولید پویا نمایی در همدان راه اندازی شد

  ﺳﻪشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۶
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -اولین پایگاه آموزش و تولید پویا نمایی در همدان راه اندازی شد

نخستین پایگاه آموزش و تولید پویانمایی انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت روز سینما و چهارمین هفته فیلم و عکس همدان شامگاه دوشنبه در همدان راه اندازی شد.

نخستین پایگاه آموزش و تولید پویانمایی انجمن سینمای جوانان ایران به مناسبت روز سینما و چهارمین هفته فیلم و عکس همدان شامگاه دوشنبه در همدان راه اندازی شد.

 

به گزارش تحلیل ایران،معاون فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوان ایران در این آیین ابراز امیدواری کرد: این دفتر با بهره گیری از اساتید توانمند مسیر خوبی را برای برگزاری دوره های آموزشی پیش گیرد. 


سعید توکلیان با اشاره به ظرفیت های بالای پویانمایی در استان همدان افزود: امکانات موجود در همدان در حد قابل قبول و بیش از انتظار است و برای بهبود امکانات آموزشی دفاتر و نوسازی تجهیزات تلاش خواهد شد. 


مدیر انجمن سینمای جوانان همدان نیز با بیان اینکه از نقطه نظرهای همه صاحب نظران حوزه پویانمایی استان استقبال می شود گفت: تمام امکانات انجمن در اختیار هنرجویان و علاقه مندان این حوزه است.


حبیب الله حیدری بیان کرد: به طور حتم فضای صمیمانه فعلی و محافل صمیمانه به بهبود وضعیت پویانمایی در استان کمک می کند.


همزمان با عید سعید قربان و به مناسبت روز سینما و 'چهارمین هفته فیلم و عکس همدان' نخستین 'پایگاه آموزش و تولید پویانمایی' انجمن سینمای جوانان ایران در دفتر همدان راه اندازی شد و همدان از این به بعد آزمونه آموزش و تولید پویانمایی خواهد بود.


در این آیین سعید توکلیان، محمدحسین تمجیدی و اسماعیل شرعی از پیشکسوتان پویانمایی کشور و فعالان حوزه پویانمایی استان همدان حضور داشتند.


چهارمین هفته فیلم و عکس همدان با برنامه ها و کارگاه های مختلف از 21 تا 26 شهریور ماه در مجتمع شهید آوینی همدان در حال برگزاری است.

منبع:ایرنا

                               

برنامه فرهنگی                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :