موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تردد

a/98120 :کد

0

تردد کامیون از جاده قدیم همدان - ساوه ممنوع شد

  چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۶
تعداد بازدید : ۵۶۶   
 تحلیل ایران -تردد کامیون از جاده قدیم همدان - ساوه ممنوع شد

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تردد انواع تریلر و کامیون در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور قدیم ساوه - همدان ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: تردد انواع تریلر و کامیون در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور قدیم ساوه - همدان ممنوع است.

 

به گزارش تحلیل ایران،سرهنگ رضا عزیزی  افزود: این ممنوعیت تردد شامل خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی نمی شود.


وی اضافه کرد: طرح ممنوعیت تردد از ساعت 13 تا 24 روز پنجشنبه (فردا) و از ساعت 7 تا 24 روز جمعه این هفته ادامه دارد.


به گزارش ایرنا وی بیان کرد: این طرح با هدف کاهش سوانح فوتی اجرایی می شود چون تردد همزمان خودروهای سنگین و سبک به خصوص در زمان های پرترافیک موجب بروز سانحه فوتی می شود.


رئیس پلیس راه استان همدان گفت: با توجه به بهره برداری از قطعه پایانی آزاد راه همدان - ساوه تردد اتوبوس، مینی بوس و تاکسی کرایه از محور قدیم ممنوع شده است.


سرهنگ عزیزی افزود: بار ترافیکی جاده های این استان در فصل تابستان به ویژه روزهای منتهی به پایان این فصل و در بین تعطیلات به شدت افزایش یافته است.


وی اضافه کرد: مسیرهای گردشگر پذیر از جمله جاده غارعلیصدر و گنجنامه بیشترین میزان بار ترافیکی را دارند به این منظور چند تیم پلیس راه به منظور کاهش سوانح جاده ای در این جاده ها مستقر شدند.


وی گفت: طبق آمارهای ارائه شده از سوی حمل و نقل و پایانه ها روزانه 300 هزار دستگاه خودرو در همدان تردد دارند که هم اینک به 450 هزار دستگاه رسیده است.


به گزارش ایرنا رئیس پلیس راه همدان اظهارکرد: طبق قانون باید تمامی سرنشینان خودروهایی که در معابر برون شهری تردد می کنند از کمربند ایمنی استفاده کنند.


سرهنگ عزیزی به رانندگان توصیه کرد: به منظور داشتن سفری ایمن مولفه های چون رعایت سرعت مطمئنه و مجاز و توجه کافی به جلو را مد نظر قرار دهند.


وی تاکید کرد: رانندگان در صورت احساس خستگی و خواب آلودگی از ادامه رانندگی اجتناب کرده همچنین بعد از هر 2 ساعت رانندگی به مدت 15 دقیقه استراحت کنند.


استان همدان دارای 5400 کیلومتر انواع راه است.

منبع:ایرنا

                               

تعطیلات                    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :