موضوعات ‌مرتبط: سیاسی راهپیمایی

a/105621 :کد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان؛

تبلیغات اسلامی ازحضورمردم درراهپیمایی ۱۳ آبان تشکرکرد

  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۰
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -تبلیغات اسلامی ازحضورمردم درراهپیمایی ۱۳ آبان تشکرکرد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام روز شنبه با صدور بیانیه ای از حضور هوشمندانه و حماسه‌ساز اقشار مختلف مردم استان در راهپیمایی ۱۳آبان تقدیر کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام با صدور بیانیه ای از حضور هوشمندانه و حماسه‌ساز اقشار مختلف مردم استان در راهپیمایی 13آبان تقدیر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

 


حضور پرشور و با بصیرت مردم مرزدار استان ایلام همگام و هم‌صدا با ملت بزرگ ایران در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نشان از روحیه انقلابی و اعتقاد راسخ در وفاداری و حفظ ارزش‌های والای اسلامی در سرزمین مقدس ایران داشته که هیچ‌گاه تعطیل‌پذیر نخواهد بود.


غریوهای کوبنده و فریادهای رسای مرگ بر آمریکا در راهپیمایی این روز تاریخ‌ساز و فراموش ناشدنی، نماد خشم مقدس و انقلابی ملت در مبارزه با استکبار جهانی بوده و نه بزرگی به امریکای جهان خوار، این دشمن شماره یک بشریت بود.


این حضور آگاهانه و سرشار از پیام‌های ضد استکباری ملت ایران، نمایش عظیمی از اتحاد و انسجام اقشار مختلف مردم در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار و ایادی مزدور بوده و تنها بخشی از اقتدار و عظمت ملی ایرانیان و موقعیت‌شناسی و لحظه شناسی، بصیرت و آگاهی بالای ملت در بحث استکبار شناسی، دشمن‌شناسی و شناسایی روش های نفوذ و دشمنی استکبار بود.


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام ضمن قدردانی و تشکر صمیمانه از حضور دشمن‌شکن، مقتدرانه، گسترده و هوشمندانه مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله 13 آبان 1395 و سپاسگزاری از تمامی مسئولان، عوامل اجرایی و متصدیان امر برگزاری مراسم تظاهرات یوم‌الله 13 آبان اعلام می‌دارد: خلق این حماسه عاشورایی بی‌تردید پایه‌های کاخ استکبار جهان را به لرزه درمی‌آورد.


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام بر خود لازم می‌داند از اصحاب محترم رسانه، جراید، مطبـوعات و خبرگزاری‌ها و رسانه ملی که در آگاه‌سازی و روشنگری افکار عمومی و ترغیب مردم به حضور در مراسم تظاهرات و انعکاس مناسب اخبار و به نمایش درآوردن گوشه‌هایی هرچند کوچک از حماسه‌سازی‌های مردم این استان غیور و دلاورپرور نقش اساسی ایفا کردند صمیمانه تشکر به عمل آورد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :