موضوعات ‌مرتبط: سیاسی اجرای برنامه

a/105927 :کد

معاون سیاسی؛ امنیتی استاندار ایلام

اجرای برنامه ها بارویکرد عقلانی و بدور از شتاب زدگی توسط دولت

  ﺳﻪشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -اجرای برنامه ها بارویکرد عقلانی و بدور از شتاب زدگی توسط دولت

معاون سیاسی؛ امنیتی استاندار ایلام گفت:دولت تدبیروامید تلاش کرده برنامه هارا بارویکردعقلانی و بدورازشتاب زدگی و بااستفاده ازنظرکارشناسان مجرب اجرایی کندوهمین رویه منجربه توفیقات بسیاری درزمینه های مخت

معاون سیاسی؛ امنیتی استاندار ایلام گفت:دولت تدبیروامید تلاش کرده برنامه هارا بارویکردعقلانی و بدورازشتاب زدگی و بااستفاده ازنظرکارشناسان مجرب اجرایی کندوهمین رویه منجربه توفیقات بسیاری درزمینه های مختلف شده است.


به گزارش تحلیل ایران؛ حسین کلانتری روز سه شنبه در آیین تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان ملکشاهی اظهار کرد: ایجاد آرامش در بازار و مقابله با موج ایران هراسی در عرصه بین المللی از موفقیت های این دولت با وجود تنگناهای شدید مالی و هجمه کم سابقه سیاسی از سوی کشورهای استکباری بوده است و به جرات می توان گفت خدمات دولت یازدهم در این مدت در تراز بین المللی قرار دارد.

 


معاون سیاسی ، امینتی استاندار ایلام با اشاره به برنامه های مسئولان ارشد کشور و استان برای توسعه شهرستان تازه تاسیس ملکشاهی یادآور شد: تلاش های مجموعه مدیریتی این شهرستان در سه سال گذشته باعث شده بسیاری از مطالبات مردم بویژه در حوزه های بهسازی راه های مواصلاتی و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی منطقه محقق شود.


کلانتری با تقدیر از خدمات حسینعلی موسوی در دوران تصدی فرمانداری ملکشاهی ، اسد قاسمی فرماندار جدید را فردی با انگیزه ، دلسوز و دارای توان مدیریتی بالا ذکر کرد و ادامه داد: امیدواریم با همبستگی که فرماندار جدید میان مجموعه مدیران اجرایی و مردم ایجاد می کند، شهرستان ملکشاهی بیش از پیش در مسیر و ریل توسعه و پیشرفت قرار گیرد.
فرماندار سابق ملکشاهی نیز در این آیین برگزاری باشکوه انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی را که منجر به رضایت عموم مردم منطقه شد، از موفقیت های تیم مدیریتی در دوران مسئولیت عنوان کرد.


حسینعلی موسوی اضافه کرد: بیشتر راه های ارتباطی این شهرستان با تلاش مدیران مربوطه روکش آسفالت شده و امیدواریم با تکمیل طرح انتقال آب از سد ایلام به مرکز شهرستان با اعتبار 450 میلیارد ریال و همچنین بهره برداری از دی کلینیک این شهرستان با بودجه 80 میلیارد ریال روز به روز ملشکاهی در مدار توسعه قرار گیرد.


فرماندار جدید ملکشاهی نیز در این مراسم گفت: متوازن کردن نیازهای مردم و دولت از مهم ترین وظایف فرمانداران است، نگاه من به ملکشاهی به عنوان یک جغرافیای ثروت ساز نگاهی اقتصاد محور است.


اسد قاسمی با اشاره به ثبت نام 81 درصد مردم این شهرستان در مرحله اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 یادآور شد: مردم ملکشاهی رتبه نخست استان را در میزان مشارکت داشته اند که نشان دهنده حس مسئولیت پذیری مردم این خطه در راستای اهداف کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


وی یکی از مشکلات شهرسیتان را مسئله مهاجرت فرستی دانست و تاکید کرد: علیرغم ظرفیت های بالای منطقه که همچنان از حالت بالقوه به بالفعل در نیامده اند باید تلاش کنیم این روند را معکوس کرده و با کمک نیروهای توانمند و نخبه شهرستان و مشارکت سرمایه گذاران ملکشاهی را در ابعاد ملی مطرح کنیم.


فرماندار جدید ملکشاهی اظهار کرد: نزدیکی به مرکز استان و قرار گرفتن به عنوان مسیر دوم حرکت زائران اربعین از مزیت های نسبی این شهرستان است که امیدواریم با بهسازی این مسیر ارتباطی بتوانیم شاهد شکل گیری جاده ترانزیتی از ملکشاهی به مرز بین المللی مهران باشیم.


گفتنی است در پایان این آیین با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استاندار ایلام اسد قاسمی به عنوان فرماندار جدید ملکشاهی جایگزین حسینعلی موسوی شد، موسوی نیز به فرمانداری شهرستان دهلران منصوب شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :