موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترافیک

a/106644 :کد

رئیس پلیس راه استان ایلام

ترافیک جاده ایلام - مهران نیمه سنگین است

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۳۱   
 تحلیل ایران -ترافیک جاده ایلام - مهران نیمه سنگین است

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: ترافیک در همه جاده های استان ایلام به طرف شهر و پایانه مرزی مهران نیمه سنگین اما روان گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: ترافیک در همه جاده های استان ایلام به طرف شهر و پایانه مرزی مهران نیمه سنگین اما روان گزارش شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ محسن ناصری اظهار کرد: هم اکنون به علت حجم بالای تردد خودروها در مسیرهای منتهی به مهران تردد به آهستگی صورت می گیرد.

 

وی افزود: شب گذشته به علت اینکه ورودی تونل راه کربلا گنجایش و ظرفیت حجم بالای خودروها را نداشت در این محدوده انسداد ترافیکی داشتیم که برای رفع مشکل خودروها به مسیر جایگزین سرابله - آسمان آباد - قلاجه - چارمله - ایوان - ایلام - مهران هدایت شدند.

 

سرهنگ ناصری یادآور شد: از شب گذشته تاکنون هیچ تصادف یا حادثه رانندگی منجر به فوت یا جرح در راه های ارتباطی استان رخ نداده است ولی رانندگان باید همکاری لازم با ماموارن پلیس راه را داشته باشند.

 

وی به رانندگان توصیه کرد به علت اینکه راه های استان ایلام کوهستانی و پر پیچ و خم است باید با احتیاط و صبر و حوصله و بدون تخطی از قانون در این جاده ها رانندگی کنند.

 

رئیس پلیس راه استان ایلام اضافه کرد: با توجه به اینکه رانندگان وسایل نقلیه مسافت های طولانی را برای رسیدن به ایلام طی کرده اند هنگام رسیدن به ایلام یک روز کامل را استراحت و سپس به سمت مرز مهران حرکت کنند.

 

سرهنگ ناصری افزود: هم اکنون در مسیر ایلام - مهران در محدوده تونل راه کربلا ترافیک نمیه سنگین داریم ضمن اینکه جاده حمیل - سرابله - ایلام نیز دارای بار ترافیکی زیاد است ولی انسداد راه نداریم.

 

وی از رانندگان وسایل نقلیه که قصد عزیمت با استنان ایلام از مسیر استان کرمانشاه را دارند خواست با توجه به حجم بالای ترددها در مسیر حمیل - ایلام از مسیر اسلام آباد - قلاجه - ایوان - ایلام که بار ترافیکی کمتری دارد، تردد کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب غربی ایلام مهمترین کانون تردد زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات است.

 

پیش بینی می شود در ایام منتهی به اربعین حسینی امسال بیش از 2 میلیون زائر از طریق مرزهای کشورمان با عراق تردد کنند.

 

مسئولان سازمان حج و زیارت اعلام کردند، تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر از طریق سامانه سماح برای دریافت ویزای عراق ثبت نام کرده اند.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری مرکز ایلام واقع است.

                               

ترافیک     جاده     سنگین     مهران     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :