موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگ وارشاد

a/106648 :کد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایلام می آید

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۱۳۷   
 تحلیل ایران -وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایلام می آید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سفر قریب الوقوع سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام در روز سه شنبه ۲۵ آبان و بازدید از پایانه مرزی مهران خبر داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از سفر قریب الوقوع سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان ایلام در روز سه شنبه 25 آبان و بازدید از پایانه مرزی مهران خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛علی محمد نیاکان افزود: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی مدیر کل بازرسی وزارت در این سفر از پایانه مرزی مهران و نحوه خدمات رسانی به زائران و همچنین ارائه خدمات و فعالیت های فرهنگی، مذهبی در این مرز بازدید خواهد کرد.

 

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی در مرز مهران توسط این اداره کل گفت: 50 خیمه نماز توسط کانون های فرهنگی، هنری مساجد در مسیرهای تردد زائران به مرز مهران راه اندازی شده است.

 

نیاکان اظهار کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر بازدید از پایانه مرزی مهران و بازدید از این خیمه ها با مسئولان اجرایی و فرهنگی استان از جمله استاندار ایلام مستقر در مرز مهران دیدار و گفت و گو می کند.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری مرکز ایلام واقع است و پیش بینی می شود اربعین امسال 2 میلیون زائر از طریق این مرز به عتبات عالیات مشرف شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :