موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ستادگمشدگان

a/106668 :کد

رییس اداره بهزیستی مهران

زائرین گمشده به خانواده هایشان بازگردانده شدند

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۱۳۶   
 تحلیل ایران -زائرین گمشده به خانواده هایشان بازگردانده شدند

رییس اداره بهزیستی مهران گفت: ۱۰ زائر گمشده تاکنون به ستاد گمشدگان این اداره مستقر در مرز مهران مراجعه کردند و با تلاش امدادگران شناسایی و به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

رییس اداره بهزیستی مهران گفت: 10 زائر گمشده تاکنون به ستاد گمشدگان این اداره مستقر در مرز مهران مراجعه کردند و با تلاش امدادگران شناسایی و به خانواده هایشان تحویل داده شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ستار ناصری اظهار کرد: کار جستجو برای پیدا کردن خانواده های این زائران توسط کارکنان و امدادگران بهزیستی مستقر در ستاد گمشدگان انجام شد.

 

وی اظهار کرد: از این تعداد چهار نفر زن و شش نفر مرد که بین 34 تا 65 سال سن داشتند.


ناصری با اشاره به دایر شدن ستاد گمشدگان اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران از 21 آبان تاکید کرد: در این ستاد کار ساماندهی و خدمات رسانی به زائران گمشده انجام می شود.

 

وی از زائران خواست گزارش گمشده شدن همراهان خود را به شماره 123 اطلاع دهند تا عملیات جستجو و شناسایی این افراد توسط کارکنان این اداره در کوتاهترین زمان ممکن انجام گیرد.

 

رئیس اداره بهزیستی مهران ادامه داد: زائران در صورت گم شدن به این ستاد تحویل می شوند و از طریق کارکنان بهزیستی مستقر در این ستاد کار شناسایی و پیگیری خانواده های این افراد انجام می شود.

 

ناصری اضافه کرد: خدمات دهی به زائران اربعین حسینی نیز از سوی بهزیستی همگام با سایر دستگاه های اجرایی استان از 20 آبان ماه آغاز شده و تا بعد از اربعین حسینی و بازگشت زائران ادامه دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران، در آستانه اربعین حسینی روند عزیمت زائران مناطق مختلف کشور کربلای معلی و دیگر عتبات عالیات کشور همسایه عراق از طریق خروجی مرزی مهران روز به روز افزایش است به نحوی که در یک هفته گذشته بیش از 450 هزار زائر (شنبه هفته جاری تا امروز) از این مرز تردد کرده اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :