موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی توزیع کتاب

a/106680 :کد

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد

توزیع دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب با موضوع اربعین درایلام

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -توزیع دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب با موضوع اربعین درایلام

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد ایلام ازتوزیع ۵ هزارجلدکتاب دراستان خبرداد و گفت:دو هزار و ۵۰۰ جلد کتاب با موضوع اربعین در طول هفته کتاب بین زائران اربعین توزیع می شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد ایلام ازتوزیع 5 هزارجلدکتاب دراستان خبرداد و گفت:دو هزار و 500 جلد کتاب با موضوع اربعین در طول هفته کتاب بین زائران اربعین توزیع می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ برگزاری نشست های نقد کتاب، رونمایی از کتاب، نشست های علمی با موضوع های ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تجلیل از خادمان حوزه نشر را از جمله برنامه های هفته و کتابخوانی امسال در این استان اعلام کرد.

 

وی اظهار کرد: همچنین در طول هفته کتاب و کتابخوانی دو نمایشگاه کتاب در شهرستان های دره شهر و ایوان با عرضه جدیدترین تازه های نشر برپا خواهد شد.

 

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: بیست و چهارمین دوره هفته کتاب امسال با شعار ایران می خواند از 24 آبان آغاز و برنامه های این هفته تا 30آبان ماه ادامه خواهد داشت.

 

وی عنوان روزهای هفته کتاب و کتابخوانی را به ترتیب از 24 آبان ماه شامل کتاب، کتابخوانی و کتابدار، 25 آبان ماه کتاب و دانشگاه، 26 آبان کتاب و رسانه، 27 آبان کتاب و کودک، 28 آبان کتاب و هنر، 29 آبان کتاب و تکنولوژی و 30 آبان ماه کتاب و امام حسین (ع) عنوان کرد.

24آبان ماه در سالنامه رسمی کشورمان به عنوان روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار نامگذاری شده است.

                               

توزیع     کتاب     موضوع     اربعین     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :