موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی روحانی

a/106683 :کد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام

استقرار ۱۲۰ مبلغ روحانی در مرز مهران

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۰
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -استقرار ۱۲۰ مبلغ روحانی در مرز مهران

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام ازاستقرا۱۲۰مبلغ روحانی درمرز مهران خبرداد وگفت:این افرادضمن برپایی اقامه نماز جماعت باحضور درایستگاه های فرهنگی پاسخگوی مسائل اعتقادی بوده وزائران راباآداب زیارت آشنا می کن

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام ازاستقرا120مبلغ روحانی درمرز مهران خبرداد وگفت:این افرادضمن برپایی اقامه نماز جماعت باحضور درایستگاه های فرهنگی پاسخگوی مسائل اعتقادی بوده وزائران راباآداب زیارت آشنا می کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛حجت الاسلام محمد فتاحی افزود: تعداد 600بسته فرهنگی شامل چفیه، پیشانی بند، ادعیه مذهبی و غیره با همکاری دستگاه های عضو کمیته و همچنین دفتر بعثه رهبری از طریق 30 ایستگاه فرهنگی مستقر در مرز مهران توزیع و در طول ایام اربعین در اختیار زائران قرار خواهد گرفت.

 

وی ادامه داد: کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین از دو ماه گذشته فعالیت های خود را برای خدمات رسانی به زائران آغاز و با مشارکت دستگاه های اجرایی عضو کار خدمت رسانی به زائران انجام می شود.

 

وی از استقرار 120 مبلغ روحانی در مرز مهران خبر داد و گفت: این افراد ضمن برپایی اقامه نماز جماعت با حضور در ایستگاه های فرهنگی این سازمان پاسخگوی مسایل اعتقادی بوده و زائران را با آداب زیارت آشنا می کنند.

 

وی همچنین از تهیه اپلیکشن ویژه اربعین توسط این سازمان خبر داد که در بر دارنده اطلاعات مورد نیاز سفر به کشور عراق است.

 

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام گفت: امسال برای پذیرایی از زائران اربعین 70 هیات مذهبی با مشارکت دو هزار نفر ایستگاه صلولتی در مسیر تردد زائران دایر کرده اند.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه سه جایگاه برگزاری آیین های مذهبی در مرز مهران توسط این کمیته پیش بینی شده افزود: در این جایگاه ها هر شب فعالیت های تبلیغی برای زائران توسط مداحان و روحانیان برجسته کشوری اجرا می شود.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری ایلام واقع است و پیش بینی می شود اربعین امسال 2 میلیون زائر از طریق این مرز به عتبات عالیات مشرف شوند.

                               

استقرار     روحانی     مرزمهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :