موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تصادف

a/106695 :کد

مدیرعامل جمعیت هلال احمرایلام گفت؛

تصادف درجاده ایلام-مهران هشت مصدوم برجای گذاشت

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۶
تعداد بازدید : ۱۳۰   
 تحلیل ایران -تصادف درجاده ایلام-مهران هشت مصدوم برجای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت:ایلام درحادثه رانندگی میان ۲دستگاه سواری پژووسمندهشت نفرمصدوم شدندکه یک نفربه علت نیازبه استفاده ازاکسیژن با آمبولانس به مراکز درمانی ایلام منتقل شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت:ایلام درحادثه رانندگی میان 2دستگاه سواری پژووسمندهشت نفرمصدوم شدندکه یک نفربه علت نیازبه استفاده ازاکسیژن با آمبولانس به مراکز درمانی ایلام منتقل شد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛وی افزود: هفت مصدوم که حال آنها وخیم بود با بالگرد هلال احمر که در حاشیه جاده محل وقوع تصادف فرود آمد به فرودگاه شهدای ایلام منتقل و از انجا با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستانی در شهر ایلام منتقل شدند تا تحت درمانی قرار گیرند.

 

سلیمانی تاکید کرد: این جمعیت در اربعین امسال علاوه بر 23 پایگاه امداد و نجات جاده ای یک فروند بالگرد امدادی را هم در مهران مستقر کرده ضمن اینکه قرار است در روزهای آینده 2 فروند بالگرد دیگر نیز در این مرز مستقر شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران، مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب غربی ایلام مهمترین کانون تردد زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات است.

 

پیش بینی می شود در ایام منتهی به اربعین حسینی امسال بیش از 2 میلیون زائر از طریق مرزهای کشورمان با عراق تردد کنند.

 

مسئولان سازمان حج و زیارت اعلام کردند، تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر از طریق سامانه سماح برای دریافت ویزای عراق ثبت نام کرده اند.

                               

تصادف     مهران     ایلام     مصدوم        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :