موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترددزوار

a/106700 :کد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان

زائرین میدان امام (ره) تا پل زائرمهران راپیاده طی کنند

  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۳
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -زائرین میدان امام (ره) تا پل زائرمهران راپیاده طی کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت:ازمیدان امام تاپل زائرمهران به مسافت ۷۰۰متر اجازه ترددبه خودروهاداده نمی شودومردم این مسیرراپیاده طی کنندتابه اتوبوس های شرکت واحدکه آنهارابه پایانه مرزی می رسان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام گفت:ازمیدان امام تاپل زائرمهران به مسافت 700متر اجازه ترددبه خودروهاداده نمی شودومردم این مسیرراپیاده طی کنندتابه اتوبوس های شرکت واحدکه آنهارابه پایانه مرزی می رسانند،برسند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ نوراله خادم روز دوشنبه در گفت و گویی خبری اظهار کرد: تقریبا ظرفیت پارکینگ های عمومی و خصوصی شهر مهران تکمیل شده و هم اکنون در حال هدایت خودروهای زائران به سمت پارکینگ های اطراف شهر هستیم.

 

وی افزود: ماموران پلیس راه و راهور در پنج کیلومتری شهر مهران مستقر شده و خودروهای زائران را به سمت پارکینگ های تهیه شده بویژه پارکینگ بزرگ اربعین که ظرفیت 40 هزار دستگاه خودرو را دارد، هدایت می کنند.

 

سرهنگ خادم تاکید کرد: در حال حاضر خودروی اهالی شهر مهران نیز اجازه ورود را از مسیر اصلی ندارند و به سمت جاده کمربندی هدایت می شوند تا از آنجا و از طریق بلوار امام حسن (ع) وارد شهر شوند.

 

به گفته وی، تردد خودروها در معابر شهر مهران اکنون ساماندهی و مدیریت شده انجام می شود و فقط در بلوار امام حسن (ع) بدلیل حجم زیاد خودروها ترافیک 2 کیلومتری داریم که تحت مدیریت ماموران پلیس است.

 

رئیس پلیس راهور استان ایلام اضافه کرد: تمام معابر اصلی شهر مهران پاکسازی شده تا تردد خودروهای موجود در شهر با سهولت انجام شود البته از زائران تقاضا داریم به راهنمایی های ماموران پلیس توجه کنند تا شاهد ایجاد گره ترافیکی و تاخیر در حرکت آنها نباشیم.

 

سرهنگ خادم گفت: همکاری رانندگان وسایل نقلیه با ماموران پلیس راهور و راه می تواند ما را در ارائه خدمات ترافیکی کمک کرده و شرایط را برای حرکت با سهولت آنها در معابر شهری و برون شهری فراهم کند.

 

وی یادآور شد: جاده کمربندی شرقی مهران فقط برای حرکت اتوبوس های حامل زائران تا پایانه برکت در نزدکی مرز مهران طراحی شده است بنابراین رانندگان دیگر وسایل نقلیه از این جاده تردد نکنند چون باعث ایجاد اخلال در حرکت اتوبوس ها می شوند.

 

به گزارش تحلیل ایران، مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب غربی ایلام مهمترین کانون تردد زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات است.

 

پیش بینی می شود در ایام منتهی به اربعین حسینی امسال بیش از 2 میلیون زائر از طریق مرزهای کشورمان با عراق تردد کنند.

 

مسئولان سازمان حج و زیارت اعلام کردند، تاکنون بیش از یک میلیون و 700 هزار نفر از طریق سامانه سماح برای دریافت ویزای عراق ثبت نام کرده اند.

                               

تردد     زائرین     پیاده     مرزمهران     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :