موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترددزوار

a/106764 :کد

امام جمعه دهلران گفت؛

۴۰ درصد زائرین اربعین از دهلران ترددمی کنند

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۲۷
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -۴۰ درصد زائرین اربعین از دهلران ترددمی کنند

امام جمعه دهلران با اشاره به تردد ۷۰۰ هزار زائر اربعین در سال گذشته از این شهرستان تاکید کرد: پیش بینی می شود امسال ۴۰ درصد زائرین اربعین مرز مهران از این شهرستان تردد کنند.

امام جمعه دهلران با اشاره به تردد 700 هزار زائر اربعین در سال گذشته از این شهرستان تاکید کرد: پیش بینی می شود امسال 40 درصد زائرین اربعین مرز مهران از این شهرستان تردد کنند.


به گزارش تحلیل ایران؛حجت الاسلام سید محسن موسوی روز دوشنبه در بازدید از ایستگاه های پذیرایی از زائرین اربعین در شهر دهلران اظهار کرد: با توجه به اینکه دهلران در مسیر تردد زائران استان ها و شهرهای جنوب و مرکزی کشور برای رسیدن به مهران قرار دارد با برپایی ایستگاه های صلواتی از آنها پذیرایی می شود.


وی از آمادگی ستادهای مردمی و اربعین شهرستان برای پذیرایی و استقبال از زائرین اربعین خبر داد و افزود: مساجد و حسینه ها و اردوگاه راهیان نور آمادگی لازم برای اسکان زائرین را دارند.


امام جمعه دهلران با اشاره به تردد 700 هزار زائر اربعین در سال گذشته از این شهرستان تاکید کرد: پیش بینی می شود امسال 40 درصد زائرین اربعین مرز مهران از این شهرستان تردد کنند.


حجت الاسلام موسوی از اعلام آمادگی مردم برای پذیرایی از زائرین اربعین تقدیر کرد و گفت: ستاد اربعین اقدام لازم برای تامین زیر ساخت ها را در دستور کار دارد.


سرپرست فرمانداری دهلران نیز در حاشیه این بازدید گفت: با توجه به تردد زائرین اربعین از این شهرستان، تدابیر لازم برای پذیرایی و استقبال و اسکان آنها در مسیر رفت و برگشت به عتبات عالیات اندیشیده شده است.


سید حسینعلی موسوی از تامین زیرساخت های ایستگاه های پذیرایی از زائرین در شهر دهلران خبر داد و افزود: ستاد اربعین در قالب کمیته های هفت گانه به جد اقدام لازم را انجام داده اند.


وی با اشاره به آمادگی نیروهای امدادی، فوریت های پزشکی و ایستگاه سلامت برای ارائه خدمات به زائرین اربعین گفت: پلیس راهور نیز در جهت روان سازی ترافیک و پلیس انتظامی هم در جهت تامین امنیت آماده خدمات رسانی هستند.

                               

تردد     زائرین     دهلران     مرزمهران     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :