موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگ وارشاد

a/106796 :کد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد پایانه مرزی مهران شد

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۸
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد پایانه مرزی مهران شد

سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه ۲۵ آبان به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران با استقبال محمدرضا مروارید وارد مهران شد.

سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه 25 آبان به منظور بازدید از پایانه مرزی مهران با استقبال محمدرضا مروارید وارد مهران شد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی علی اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت به منظور بررسی نحوه خدمات رسانی به زائران و همچنین ارائه خدمات و فعالیت های فرهنگی، مذهبی در این مرز به مهران سفر کرده است.

 

بازدید از مرز و پایانه مرزی، نمایشگاه شهدای منا و خیمه های نماز کانون های فرهنگی، هنری مساجد در مسیرهای تردد زائران به مرز مهران از دیگر برنامه های صالحی امیری در سفر به مهران است.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی علاوه بر بازدید از پایانه مرزی مهران و بازدید از این خیمه ها با مسئولان اجرایی و فرهنگی استان از جمله استاندار ایلام مستقر در مرز مهران نیز دیدار و گفت و گو می کند.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری مرکز ایلام واقع است و پیش بینی می شود اربعین امسال 2 میلیون زائر از طریق این مرز به عتبات عالیات مشرف شوند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :