موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تصادف

a/106803 :کد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان

تصادف درجاده ایلام - مهران با پنج زخمی

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۱۲۲   
 تحلیل ایران -تصادف درجاده ایلام - مهران با پنج زخمی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت:در حادثه رانندگی ۲ دستگاه خودروی سواری با هم برخورد کردند که پنج نفر مصدوم شدند وهمگی آنها با بالگرد به مراکز درمانی مرکز استان منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت:در حادثه رانندگی 2 دستگاه خودروی سواری با هم برخورد کردند که پنج نفر مصدوم شدند وهمگی آنها با بالگرد به مراکز درمانی مرکز استان منتقل شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛محمد سلیمانی اظهار کرد: در این حادثه رانندگی 2 دستگاه خودروی سواری با هم برخورد کردند که در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که همگی آنها با بالگرد به مراکز درمانی مرکز استان منتقل شدند.
وی افزود: مصدومان این حادثه با بالگرد هلال احمر که در حاشیه جاده محل وقوع تصادف فرود آمد به فرودگاه شهدای ایلام منتقل و از آنجا با آمبولانس های این جمعیت مستقر در فرودگاه به بیمارستانی در شهر ایلام منتقل شدند تا تحت درمانی قرار گیرند.


سلیمانی تاکید کرد: این جمعیت در اربعین امسال با بکارگیری سریع ترین تیم واکنش سریع این جمعیت در حال خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در سطح استان و شهر و پایانه مرزی مهران بصورت شبانه روزی است.
وی گفت: علاوه بر 23 پایگاه امداد و نجات جاده ای یک فروند بالگرد امدادی را هم در مهران مستقر کرده ایم ضمن اینکه قرار است در روزهای آینده 2 فروند بالگرد دیگر نیز در این مرز مستقر شوند.


به گزارش تحلیل ایران، مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب غربی ایلام مهمترین کانون تردد زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات است.


پیش بینی می شود در ایام منتهی به اربعین حسینی امسال بیش از 2 میلیون زائر از این طریق به عراق تردد کنند.


مسئولان سازمان حج و زیارت اعلام کردند، تاکنون بیش از یک میلیون و 800 هزار نفر از طریق سامانه سماح برای دریافت ویزای عراق ثبت نام کرده اند.

                               

تصادف     زخمی     مهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :