موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی پلیس

a/106845 :کد

فرمانده پلیس راه ایلام

۱۰۰ تیم خودرویی پلیس جاده های استان را رصد می کنند

  ﺳﻪشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ — ۱۹:۰۱
تعداد بازدید : ۱۴۵   
 تحلیل ایران -۱۰۰ تیم خودرویی پلیس جاده های استان را رصد می کنند

فرمانده پلیس راه ایلام با اشاره به حجم زیادترددخودروها درجاده های منتهی به مهران اظهار کرد: ۱۰۰تیم خودرویی پلیس راه درجاده های ارتباطی استان مستقرشده وروندترددخودروهاو ترافیک جاده ایی راکنترل می کنند.

فرمانده پلیس راه ایلام با اشاره به حجم زیادترددخودروها درجاده های منتهی به مهران اظهار کرد: 100تیم خودرویی پلیس راه درجاده های ارتباطی استان مستقرشده وروندترددخودروهاو ترافیک جاده ایی راکنترل می کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سرهنگ محسن ناصری با بیان اینکه هر چه به اربعین حسینی نزدیک تر می شویم بر حجم تردد در جاده های ارتباطی این استان نیز افزوده می شود، افزود: ترافیک در جاده های این استان از جمله جاده ایلام - مهران پرحجم اما روان و بدون هیچگونه گره یا حادثه ترافیکی جریان دارد.

 

فرمانده پلیس راه استان ایلام گفت: تراکم تردد خودرو در جاده های استان به حدی است که در برخی مقاطع جاده ها گنجایش تردد این تعداد خودرو را ندارند و به ناچار خودروها به مسیرهای جایگزین هدایت می شوند.

 

سرهنگ ناصری تاکید کرد: به هیچ عنوان ممنوعیت تردد خودرو در برخی محورهای استان را نداریم و تنها محدودیت ترافیکی و هدایت خودروها به مسیرهای جایگزین از سوی پلیس اعمال می شود.


وی از رانندگان وسایل نقلیه درخواست کرد به منظور پیشگیری از هر گونه حادثه ترافیکی ناگوار قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و به توصیه های ماموران پلیس توجه کنند.

 

وی اضافه کرد: بیشتر جاده های استان کوهستانی است و در برخی مقاطع ممکن است با تراکم تردد خودروها مواجه شویم که زائران باید در اینگونه مواقع صبر و حوصله داشته و از تجاوز به سمت چپ جاده و سرعت و سبقت غیر مجاز خودداری کنند.

 

سرهنگ ناصری یادآور شد: در قسمت هایی از جاده های ارتباطی استان محور تعریض شده اما دهنه پل ها تعریض نشده است بنابراین انحراف به چپ رانندگان باعث ایجاد گره ترافیکی در ورودی پل ها شده و ایجاد مشکل برای دیگر رانندگان می کند.

 

فرمانده پلیس راه استان ایلام گفت: زائران بدلیل دوری مسافت ممکن است با خستگی و خواب آلودگی مواجه شوند باید به منظور پیشگیری از حوادثی همچون واژگونی خودرو، رانندگان به محض احساس خستگی زمانی را به استراحت اختصاص دهند.

 

مرز بین المللی مهران امن ترین و نزدیکترین مرز زمینی کشور است که در 95 کیلومتری جنوب غربی شهر ایلام واقع شده و کانون اصلی تردد زوار عتبات عالیات است.

 

سال گذشته بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر برای شرکت در آیین عظیم کنگره اربعین از این مرز عبور کردند که پیش بینی می شود امسال بیش از 2 میلیون نفر برای شرکت در مراسم اربعین حسینی از این مرز عبور کنند.

                               

کنترل     پلیس     جاده     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :