موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اسکان زوار

a/106909 :کد

معاون فرماندار ایوان گفت؛

اسکان بیش از ۷ هزار زوار درمساجد ایوان

  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۲۹
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -اسکان بیش از ۷ هزار زوار درمساجد ایوان

معاون فرماندار ایوان گفت: از جمعیت وارد شده به این شهرستان هفت هزار و ۵۰۰ نفر در محل های تعیین شده در خوابگاه های ادارات و مساجد اسکان داده شدند.

 معاون فرماندار ایوان گفت: از جمعیت وارد شده به این شهرستان هفت هزار و 500 نفر در محل های تعیین شده در خوابگاه های ادارات و مساجد اسکان داده شدند. 


 به گزارش تحلیل ایران؛عبدالرضا مهدیان افزود: از جمله اقدام های مهم در ایام نزدیک به اربعین حسینی استقرار سه ایستگاه پست انتظامی، سه ایستگاه پست هلال احمر، 12 ایستگاه فوریت های پزشکی با 13 دستگاه آمبولانس و 40 نفر پرسنل، 2 ایستگاه سلامت و 2 ایستگاه امداد خودرو در حوزه استحفاظی قلاجه تا تونل سراب ایوان است.


مهدیان یادآور شد: 15 هزار پرس غذای گرم، 10 هزار کنسرو و صبحانه به تعداد 150 هزار نفر بین زائران عبوری از راه های ارتباطی این شهرستان بخصوص در شهر ایوان توزیع شد.


معاون فرماندار ایوان گفت: تاکنون در این مسیر هیچ تصادف رانندگی جرحی نداشته ایم و ترافیک جاده اسلام آباد - گردنه قلاجه - ایوان - ایلام نیز روان و در ایمنی کامل انجام می شود.


شهرستان ایوان با جمعیت 55 هزار نفر در 35 کیلومتری ایلام یکی از مسیرهای دسترسی و تردد زائران اربعین حسینی به پایانه مرزی مهران است.

                               

اسکان     زوار     مساجد     ایوان     ایلام    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :