موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آسیب های اجتماعی

a/106911 :کد

سرپرست فرمانداری دهلران گفت:

تلاش وبرنامه ریزی دستگاه ها در پیشگیری از آسیب های اجتماعی

  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۱۴۲   
 تحلیل ایران -تلاش وبرنامه ریزی دستگاه ها در پیشگیری از آسیب های اجتماعی

سرپرست فرمانداری دهلران از دستگاه های حمایتی خواست با تلاش و برنامه ریزی مانع آسیب ها در جامعه مخاطب و تحت حمایت خود شوند و در زمینه پیشگیری از اعتیاد اهداف و برنامه ها را با دقت پیگیری کنند.

 سرپرست فرمانداری دهلران از دستگاه های حمایتی  خواست با تلاش و برنامه ریزی مانع آسیب ها در جامعه مخاطب و تحت حمایت خود شوند و در زمینه پیشگیری از اعتیاد اهداف و برنامه ها را با دقت پیگیری کنند.


به گزارش تحلیل ایران؛ سید حسینعلی موسوی روز سه شنبه در نشست شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر اظهار کرد: ارائه این چنین پینشهادهایی از سوی اعضای شورا نقش بسزایی در پیشگیری از اعتیاد در جامعه دارد.


وی بر لزوم خروجی مثبت مصوبات شورا در جهت کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در جامعه تاکید کرد و افزود: اعضای شورا باید با احساس مسئولیت و تعهد مصوبات را دنبال و از ابزارها و دانش روز برای پیشگیری از مواد مخدر در جامعه استفاده کنند و آموزش ها و آگاهی ها باید منجر به تاثیر گذاری در کاهش اعتیاد در جامعه باشد.


سرپرست فرمانداری دهلران بر ضرورت ارائه پیشنهادهای قابل اجرا، کنترل مبادی ورودی و خروجی و برگزاری کلاس های آموزشی در جهت پیشگیری از اعتیاد در جامعه تاکید کرد و گفت: ارائه آمار دقیق از معتادان، مقدار کشفیات و ارائه راهکارها نقش موثری در تصمیم گیری ها برای کاهش و پیشگیری از اعتیاد در جامعه دارد.


موسوی با اشاره به 220 کیلومتر مرز خاکی دهلران با کشور عراق افزود: با وجود تهدیدها در حوزه قاچاق کالا و جابجایی مواد مخدر، این شهرستان دارای کمترین آسیب ها در این حوزه ها است.

 

در این نشست اعضا نیز نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه و بر ضرورت آگاهی بخشی به مردم در خصوص آسیب های مواد مخدر، برگزاری کلاس های آموزشی توسط دستگاه های فرهنگی، دانشگاه ها و آموزش و پرورش، اجرای مصوبات شورا و برگزاری گفتمان های دینی با محوریت پیشگیری از مواد مخدر تاکید شد.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :