موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی اعتبارات

a/106912 :کد

بخشدار زاگرس؛

اختصاص ۲۵ میلیارد ریال به بخش زاگرس چرداول

  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۲
تعداد بازدید : ۱۴۸   
 تحلیل ایران -اختصاص ۲۵ میلیارد ریال به بخش زاگرس چرداول

بخشدارزاگرس گفت:در سال جاری اعتباری بیش از ۲۵میلیارد ریال ازمحل اعتبارات دارایی چرداول به این بخش اختصاص یافت که ،توسعه راه ها،بهداشت ودرمان،طرح هادی روستایی وفضاهای آموزشی دراولویت قرار دارد.

 بخشدارزاگرس گفت:در سال جاری اعتباری بیش از 25میلیارد ریال ازمحل اعتبارات دارایی چرداول به این بخش اختصاص یافت که ،توسعه راه ها،بهداشت ودرمان،طرح هادی روستایی وفضاهای آموزشی دراولویت قرار دارد.


سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان چرداول روز گذشته از بخش زاگرس بازدید کرده و از نزدیک در جریان روند طرح های اجرایی و همچنین مشکلات و نیازمندی های مردم این بخش قرار گرفتند.


به گزارش تحلیل ایران؛سیروس مروتی گفت: عزم مسئولان رفع مشکلات و توسعه زیر ساخت های این بخش است بطوری که در سه سال گذشته روند تکمیل و ساخت طرح ها شتاب بیشتری گرفته که بیانگر بهبود وضعیت عمومی و آینده امیدوار کننده برای این منطقه است.


بخشدار زاگرس افزود: مهمترین پروژه های در دست ساخت این بخش مجتمع آبرسانی شله کش است که با تزریق و تخصیص اعتبار مناسب به این طرح در اعتبارات امسال پیش بینی می شود تمام روستاهای زاگرس تا پایان سال 96 از آب شرب مناسب و لوله کشی بهره مند شوند.

 


وی دیگر طرح تاثیرگذار در زاگرس را کلنگ زنی ساخت ایستگاه پمپاژ آب بیجنوند اعلام کرد که با بهره برداری این طرح بیش از سه هزار هکتار از اراضی دیم کشاورزی به آبی تبدیل می شود که تحول بزرگی در حوزه کشاورزی بوجود خواهد آمد.


مروتی تاکید کرد: از دیگر برنامه های در دست اقدام ایجاد جاده ارتباطی روستای شله کش به بخش حمیل است که اعتبار مناسب برای آن امسال در نظر گرفته شده که باعث خارج شدن این روستا و روستاهای اطراف از بن بست خواهد شد.


تکمیل مسجد و همچنین سالن ورزشی روستای زیرتنگ بیجنوند، تکمیل کانال سنگی فاضلاب ها و آب های سطحی، ایجاد آزمایشگاه در مرکز بهداشت و درمان زیرتنگ بیجنوند و پیگیری رفع مشکل فضای آموزشی شهید اشرفی اصفهانی از دیگر اقدام هایی بود که بخشدار زاگرس بر اجرای آنها در سال جاری خبر داد.


بخش زاگرس در سال 92 تاسیس شد که دارای 49 روستا، یک هزار و 900 خانوار و جمعیت هشت هزار نفری و در


30 کیلومتری شهر سرابله مرکز شهرستان 67 هزار نفری چرداول قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :