موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی فنی و حرفه ای

a/107033 :کد

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران

فنی وحرفه ای دهلران دومین مرکزمجهز استان است

  پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۱
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -فنی وحرفه ای دهلران دومین مرکزمجهز استان است

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران گفت:این مرکز فنی و حرفه ای بعد از ایلام دومین مرکز مجهز استان است.

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران گفت:این مرکز فنی و حرفه ای بعد از ایلام دومین مرکز مجهز استان است.

 

به گزارش تحلیل ایران؛مجتبی عنبری افزود: سالانه با توجه به امکانات موجود، اساتید مجرب و استقبال کارآموزان بیش از 35 حرفه متنوع در این مرکز به علاقه مندان به صورت رایگان آموزش داده می شود.

 

رئیس مرکز فنی و حرفه ای دهلران گفت: آموزش حرفه هایی مانند جوشکاری تخصصی، مکانیک خودرو، برق خودرو، تعمیر کولر گازی، برق صنعتی برای برادران و حرفه هایی مانند خیاطی، گوهر تراشی، صنایع دستی برای خواهران در این مرکز پیش بینی شده است.

 

عنبری اضافه کرد: همچنین 15 آموزشگاه آزاد در قالب بخش خصوصی زیر نظر این مرکز در رشته های کامپیوتر، خیاطی، کشاورزی و صنایع غذایی در سطح شهرستان فعالیت می کنند.

 

سرپرست فرمانداری دهلران نیز بر ضرورت اهمیت و نقش آموزش های فنی و حرفه ای به کارآموزان تاکید کرد و افزود: این حرفه ها باید متناسب با ظرفیت های شهرستان باشد.

 

سید حسینعلی موسوی به نقش فنی و حرفه ای در پیشرفت علمی و تربیت نیروی انسانی ماهر برای ورود به بازار کار اشاره و گفت: کارآموزان با فراگیری مهارت های لازم قادر به ایجاد کسب و کار در بازار هستند.

 

وی بر ضرورت تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز این مرکز تاکید کرد و یادآور شد: به لحاظ کمی و کیفی با توجه به استقبال کار آموزان، آموزش ها باید ارتقا یابد و فضاها نیز تجهیز شوند و امکانات مورد نیاز در اختیار کارآموزان و اساتید قرار گیرد.

 

برنامه بازدید همگانی از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای ثابت دولتی در سراسر استان از 22 تا 27 آبان سال جاری بصورت هماهنگ کشوری فرصتی در راستای ارتقای ارتباط با مخاطبان سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعم از دانش‌آموزان، کارجویان، دانشجویان، فارغ ‌التحصیلان دانشگاهی، اتحادیه های اصناف و صنایع را فراهم می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :