موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی سوخت CNG

a/107039 :کد

چاغروندی گفت؛

مشکلی درزمینه تامین وذخیره سازی سوخت دراستان وجودندارد

  پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۵۱
تعداد بازدید : ۱۵۳   
 تحلیل ایران -مشکلی درزمینه تامین وذخیره سازی سوخت دراستان وجودندارد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: درهمه جایگاه های مسیرترددزائران سه دستگاه نفت کش ودرسه راهی جندالله چهاردستگاه نفت کش آماده سوخت رسانی به وسایل نقلیه هستند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام گفت: درهمه جایگاه های مسیرترددزائران سه دستگاه نفت کش ودرسه راهی جندالله چهاردستگاه نفت کش آماده سوخت رسانی به وسایل نقلیه هستند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛علی اصغر چاغروندی با بیان این که 43هزار و 600 عدد سلیندر گاز مایع 11 کیلویی نیز دراین مدت مصرف شده اظهار کرد: در این مدت و با حضور زائران در استان روزانه بیش از یک میلیون لیتر فرآورده های نفتی در این استان ایلام مصرف شده است.

 

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه تامین و ذخیره سازی سوخت در این منطقه وجود ندارد، افزود: در همه جایگاه های مسیر تردد زائران سه دستگاه نفت کش و در سه راهی جندالله چهار دستگاه نفت کش آماده سوخت رسانی به وسایل نقلیه یا جایگاه های سوخت هستند.

 

وی میزان مصرف سوخت وسایل نقلیه ایرانی فعال در کشور عراق را 700 هزار لیتر اعلام کرد و گفت: سوخت مورد نیاز اتوبوس هایی که وظیفه جابجایی زائران از مرز تا کربلا و برعکس را برعهده دارند نیز تامین شده است.

 

چاغروندی یادآور شد: با توجه به مصرف زیاد سوخت در سه مسیر منتهی به مهران پیش بینی ها و تمهیدات لازم برای تامین سوخت زائران در مسیر رفت و برگشت انجام شده است.

 

وی افزود: در حال حاضر چهار جایگاه سیار در شهر مهران وجود دارد و در تلاش برای راه اندازی یک جایگاه ثابت در پایانه صدف واقع در سه کیلومتری مرز هستیم که کارهای ابنیه و زیرساخت آن انجام شده و با برقراری سیستم ارتباط دیتای آن کار نصب تجهزات این جایگاه با اخذ مجوز از ستاد اربعین تا پایان وقت اداری امروز انجام می شود.

 

به گزارش ، تحلیل ایران اساس پیش بینی ها در اربعین امسال بیش از 2 میلیون زائر مسیر ایلام - عراق را بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا برای تردد انتخاب می کنند.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

ذخیره     سوخت     زوار     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :