موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ماسک

a/107161 :کد

بیرامی گفت؛

ماسک نانو بین زائرین مهرانی توزیع شد

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : ۱۴۱   
 تحلیل ایران -ماسک نانو بین زائرین مهرانی توزیع شد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: کار توزیع ۱۵۰ هزار عدد ماسک نانو در میان زائران اربعین حسینی در مرز مهران با توجه به منظور پیشگیری از شیوه بیماری آغاز شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: کار توزیع 150 هزار عدد ماسک نانو در میان زائران اربعین حسینی در مرز مهران با توجه به منظور پیشگیری از شیوه بیماری آغاز شد.

 

به گزارش تحلیل ایران؛عباس بیرامی اظهار کرد: این ماسک ها از سوی وزارت فناوری ارتباطات و اطلاعات تهیه و از امروز در میان زائران مستقر در پایانه مرزی مهران توزیع شد.

 

وی ادامه داد: علاوه بر این وزارت ارتباطات و فناوری در زمینه برقراری اینترنت و دیگر امکانات ارتباطی در پایانه مرزی مهران بسترهای لازم را برای رفاه حال زائران فراهم کرده است.

 

بیرامی افزود: موکب و ایستگاه صلواتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در نزدیکی پایانه مرزی مهران ایجاد و مشغول خدمات دهی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی است.

 

بر اساس اعلام مسئولان استان ایلام تاکنون بیش از یک میلیون نفر از مرز مهران تردد کرده اند این مرز بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا انتخاب اول زائران اربعین است.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :