موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی ترددزوار

a/107192 :کد

رئیس پلیس راه کشور:

ترددزوار ازمرزمهران نسبت به سال گذشته دوبرابرشده است

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۳:۵۶
تعداد بازدید : ۱۵۴   
 تحلیل ایران -ترددزوار ازمرزمهران نسبت به سال گذشته دوبرابرشده است

رئیس پلیس راه کشورگفت تردددرمرز مهران نسبت به مرزهای شلمچه و چذابه ۲ برابر است ونسبت به سال قبل تا این لحظه رشد ۲برابری داشته و با توجه به کوهستانی بودن ایلام رانندگان باصبر این مسیر را طی کنند.

رئیس پلیس راه کشورگفت تردددرمرز مهران نسبت به مرزهای شلمچه و چذابه 2 برابر است ونسبت به سال قبل تا این لحظه رشد 2برابری داشته و با توجه به کوهستانی بودن ایلام رانندگان باصبر این مسیر را طی کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران؛سردار محمدحسین حمیدی روز جمعه در گفت و گویی خبری اظهار کرد: ازدحام جمعیت و مسدود شدن مرز مهران برای زائرانی که در حال بازگشت هستند و هم برای افرادی که قصد خروج از این مرز را دارند مشکلاتی ایجاد کرده است.

 

وی افزود: افرادی که قصد خروج از این مرز را دارند در انتخاب خود تجدید نظر کرده و مرزهای شلمچه و چذابه را انتخاب کنند زیرا امکان عبور به هیچ عنوان وجود ندارد.

 

سردار حمیدی یادآور شد: جاده ایلام به سمت مهران یک طرفه شده و پلیس راه مسیرهای کرمانشاه، لرستان و راه های منتهی به ایلام را بسته و مسافران را به سمت شلمچه و چذابه هدایت می کنند.

 

رئیس پلیس راه کشور گفت: بدلیل یک طرفه شدن جاده ایلام به سمت مهران مسیر کمکی جاده ملکشاهی برای افراد بومی که برای خدمت رسانی یا کارهای ضروری و شخصی در نظر گرفته شده است که از حجم بار ترافیکی کاسته شود.

 

وی تاکید کرد: بخشی از زائرانی که از عدم امکان خروج آنها قطعی شده با زائرانی که در حال بازگشت هستند همزمان شده که باعث ایجاد اختلال و بار سنگین ترافیکی در خروجی های مهران شده است.

 

وی گفت: حجم تردد ها در مرزهای شلمچه و چذابه روان ولی در مرز مهران حجم ترافیک پرحجم و سنگین است.

 

بر اساس پیش بینی ها، در اربعین امسال بیش از 2 میلیون زائر مسیر ایلام - عراق را بدلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا برای تردد انتخاب می کنند.

 

مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب باختری شهر ایلام قرار دارد.

                               

تردد     زوار     مرزمهران     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :