موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست واحد

a/107199 :کد

امام جمعه ملکشاهی گفت؛

ماباید درمقابل دشمن یک سیاست واحدداشته باشیم

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ — ۱۴:۲۵
تعداد بازدید : ۲۸۱   
 تحلیل ایران -ماباید درمقابل دشمن یک سیاست واحدداشته باشیم

امام جمعه ملکشاهی گفت:دشمنی آمریکایی ها با ایران اسلامی یک امر ثابت است و هیچ فرقی نمی کند رئیس جمهوری این کشور چه کسی باشد لذا ما باید در مقابل دشمن یک سیاست واحد غیر قابل تغییر داشته باشیم.

امام جمعه ملکشاهی گفت:دشمنی آمریکایی ها با ایران اسلامی یک امر ثابت است و هیچ فرقی نمی کند رئیس جمهوری این کشور چه کسی باشد لذا ما باید در مقابل دشمن یک سیاست واحد غیر قابل تغییر داشته باشیم.

 

به گزارش تحلیل ایران؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالله امینی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ارکواز با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: در این روز ناب ترین جلوه های ایثار، بصیرت، عشق و ارادت شیعیان به سید و سالار شهیدان را به وضوح می توان مشاهده کرد.

 

وی از رسانه ها خواست در انعکاس این رویداد بزرگ به جهانیان تلاش کنند و افزود: این رویداد تاریخی بدلایل سیاسی و مغرضانه در رسانه های جمعی دنیا منعکس نشد در حالیکه کوچکترین تجمعی در دنیا که به نفع استکبار باشد با انعکاس خبری وسیع نمایش داده می شود.

 

حجت الاسلام امینی با اشاره به شور و شوق مردم در استقبال و پذیرایی از زائران حسینی تاکید کرد: در هر روز چند میلیون وعده غذایی بین زائران اربعین در 2 کشور ایران و عراق توزیع می شود که اکثر آن از سوی مردم تهیه و توزیع می شود.

 

وی در ادامه با اشاره به قطعنامه حقوق بشری هفتاد و یکمین اجلاس مجمع حقوق بشر سازمان ملل علیه ایران افزود: این فاجعه آمیز است که کشورهای که بدترین جنایت ها ضد بشریت را انجام می دهند ما را به نقض حقوق بشر متهم کنند.

 

خطیب جمعه ملکشاهی اضافه کرد: تصویب چنین قطعنامه های مضحکی نشان دهنده عدم استقلال و ابزاری بودن این نهاد بین المللی است.

 

حجت الاسلام امینی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم اصفهان مبنی بر بصیرت خواص گفت: بصیرت یعنی ولی شناسی، ولی یاری، دشمن شناسی و دشمن ستیزی است.

 

 

                               

سیاست     راه مقابله     دشمن     ایلام        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :